Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan fiu akit zavar ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiu akit zavar ha mindig csak o keresi a lanyt?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel talizgatunk egy ideje, de legutobb lemondott egy programot es azota alig beszelunk. Eddig mindig csak o irt szinte. Azt hittem le akar koptatni, ezert nem irtam neki es 4napog nem beszeltunk, de hianyzott es rairtam hogy mizu.. mire azt irta “vegre eszedbe jutottam”. En azt hittem a fiukat nem zavarja ha mindig csak ok irnak
2019. okt. 10. 04:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Lehet regimodi vagyok, de sztem a fiu dolga keresni a csajt.
2019. okt. 10. 04:41
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezek szerint ő nem ilyen. Akkor írj neki nyugodtan :)


Vagy keress olyat, aki úgy gondolja szintén, ahogy te ;)

2019. okt. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keresed sose azzal azt uzened neki hogy leszarod
2019. okt. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ő nem régimódi.
2019. okt. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen, mi fiúk szeretünk írni és aktívnak lenni de néha nagyon igényeljük hogy a csak is kezdeményezzen. Főleg akkor amikor azt érezzük hogy egyoldalú a közeledés. Szóval néha írj te is mert jólesik
2019. okt. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen van 👋
2019. okt. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Megunta és nem irt. Próbára tett vajongondolsz-e rá. Írj neki.
2019. okt. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Ja.

Engem zavar :D

milyen már az.. mintha ő tökre nem is akarná. meg amúgy se vagyok kutya, hogy én menjek állandóan utána.

Nem szeretem amikor a szexszel kapcsolatban is ez van, hogy úgy állítják be mintha csak a pasik akarnák.. a túrót. kell a nőnek is, szóval mondják csak ki szépen, tegyenek érte ők is.

Én az egyenlőségben hiszek:)

2019. okt. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem picit tévedésben vagy :)

Az egy dolog, hogy felénk az elvárás, hogy kezdeményezzünk, de ha már talizgattok és ezzel együtt is csak ő keres, joggal fogja azt érezni, hogy nem érdekek téged.


Én is ilyen vagyok, bár nem csak a lányokkal, hanem alapon ismerősökkel, akikkel korábban jóban voltunk.

2019. okt. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Noren1989 ***** válasza:

Hàt bogaram...az ismerkedés alapja a kölcsönös érdeklődés. Te nem érdeklődsz, ergo ez nem ismerkedés, csak szerencsétlen produkàlja magàt, hogy egyàltalàn hozzàszólj.



Javaslom gondold àt. És inkàbb írj neki valami ordasnagy kamut, hogy miértisnem folytatjàtok.

2019. okt. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!