Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Fiuk, par het randi es kavargatas utan megsem akartok semmit a csajtol, hogy “koptatjatok le”? Ha meg nem volt kapcsolat

okt. 10. 06:53  Privát üzenet  

A válaszok
Gyorsan...

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont okt. 10. 07:00 Privát üzenet
Nyíltan elmondom neki, hogy rájöttem mégsem őt keresem.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont okt. 10. 07:40 Privát üzenet
Erre én is kíváncsi lennék, mert elő-előfordul és elég szemétnek érzem magamat miatta, nem tudom, hogyan lehet ezt úgy csinálni, hogy érezze, hogy nincs vele semmi baj, csak rájöttem, hogy mégsem ő kell..

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont okt. 10. 07:56 Privát üzenet
Normálisan megmondom neki, hogy az eddigi találkozásaink alatt nagyon jól éreztem vele magam, de a dolog érzelmileg nem tudott átbillenni nálam komolyabb irányba. Ha szexi a hölgy, akkor azt is elmondom neki és utána ő dönt arról, hogy találkozunk-e még (nyilván alkalmi légyottokra) vagy nem foglalkozik velem és más lehetőségek után néz.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont okt. 10. 09:02 Privát üzenet
Jó olvasni, hogy vannak még gerinces srácok akik nézik annyiba a csajokat, hogy elmondják, ennyi volt. Nálam sokszor csak felszívódtak, én meg hetekig gondolkodtam

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont okt. 10. 09:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolso: detto.. ezert tettem fel a kerdest, mert en joforman csak ilyenekkel talalkoztam 🤔😂😂

# 6/6Időpont okt. 10. 10:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk/férfiak! Ha egy fiatal nő olyan szinten érintetlen és tapasztalatlan, hogy csókolózni sem csókolózott, az szamotokra nagyon zavaró?
Lányok ki mit szólna hozzá ha leszólítaná egy fiú azzal hogy tetszik neki? Első reakció érdekel.
Fiúk, ti milyen gyakran elégítitek ki magatokat?
Abnormális vagyok, ha 18 évesen még semmi nem történt velem? Se szerelem, se csók, se randi, se petting, se szex. L
Lányok, itt gyakran azt írjátok, hogy 14-15 centis méret is elég nektek, de szex társkeresőkön meg csak a 20+ centiset keresitek. Most mi az igazság?
Az jelent valamit, ha a férfi és a nő egy asztalnál ülnek és egymáshoz ér a lábuk, de nem húzza el egyik sem?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!