Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Szőrös12355 nevű felhasználó kérdése:

Mennyire perverz ha egy nagyon szőrös nőre izgulok fel és ilyenre vágyom középkorú férfiként?

okt. 10. 09:13  Privát üzenet  

A válaszok
Végül is nem ártasz vele senkinek,csak nagyon leszűkül a kör. L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont okt. 10. 09:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm

# 2/6Időpont okt. 10. 09:36 Privát üzenet
Vicky1515 nevű felhasználó válasza:

Kicsit szokatlan, de nem gond.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont okt. 10. 10:12 Privát üzenet

Én is ilyenekre izgulok, feleségem nem is tudja :-D

38F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont okt. 10. 11:04 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Shepherd19 nevű felhasználó válasza:

Én meg nem ezekre izgulok, de az asszony ilyen.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont okt. 10. 12:52 Privát üzenet
szerintem is izgato

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont okt. 10. 14:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet egy középkorú férfiként tartós szex kapcsolatot kialakítani? Hol van erre mód?
Középkorú férfiként lehet egészségügyi gondom? Párommal régóta nincsen semmi rég óta. Ezért nincs orgazmus vagyis úgymond nem ürül ki a sperma.
Középkorú férfiként hol találhatnék olyan szép és okos lányt akivel lehet értelmes dolgokról beszélgetni, utazgatni, élvezni egy kicsit gondtalanul az életet?
Kimondottan hölgyeknek szól a kérdésem : Ha engem középkorú elvált független férfiként vonzanak a szőrös lábú dús szőrzetű hölgyek akkor ezét miéort kapok annyi lenézést gúnyolást?
Középkorú férfiként mennyire számít betegesnek, ha egy fiatal csajsziba szeretnék beleélvezni?
Középkorú férfiként rajtam kívül más is kipróbálta, illetve átállt a meleg oldalra?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!