Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasimnak nem mindig jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak nem mindig jó velem a szex, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem voltam sok pasival, de belül mégis tág vagyok a barátomnak főleg amikor nagyon felizgat és akkor nem élvezi annyira a szexet.Félek, hogy emiatt megfog csalni.Nem értem mi lehet a baj, a hüvelynyílásomnál nem vagyok tág csak belül.De vannak időszakok (pl. mensi után amikor picit jobb).Mit lehetne tenni?
2007. dec. 10. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a hüvelytorna nagyon sokat tud segíteni.
2007. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok ki más pózt, amikor szűkebb a bejárat, pl oldalt fekve. Ha szeret, emiatt nem fog megcsalni, hanem ő is azon igyekszik majd, hogy jó legyen. Kellemes kísérletezést! :-))
2007. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

keress rá (akár itt az oldalon is) a hüvelytorna vagy intimtorna szavakra, és a neten is biztos találsz, különféle módszerek vannak

és ek sztem sem fog megcsalni a párod, ha igazán szeret, főleg, hogy te is próbálod megoldani a helyzetet:)

2007. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kegel gyakorlatok


Megerősítik a belső izmokat, szűkebbé varázsolják a hüvelyt, még az akaratlan vizeletvesztésen is segítenek.


Azzal próbálkozhatnál. Van a témában rengeteg könyv, vagy találsz anyagot itt a neten is.

2007. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!