Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az, ha egy 52 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha egy 52 éves egyedülálló férfi webcamerán maszturbál egy lánynak? Nem nagyon perverz?

Figyelt kérdés
Azt mondja, az nagyon felizgatja, ha tudja, hogy nézi őt közben a lány.
2007. dec. 10. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát eléggé perverz... XD Remélem nem te vagy az a lány...bár nagyon így hangzik a kérdésedből.Inkább sztem az a gáz,hogy 52 éves,és még iyleneket csinál,mert ha fiatal,hát azt mondom,hogy OK,de így...ez az én véleményem,de ő tudja végülis.PERVERZ,EZ TÉNY.
2007. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Ezek szerint a lány nézi. Mert ha nem nézné, nem tudna róla. Ha mindketten benne vannak akkor mi lenne benne perverz? A szex kölcsönösségre épül. Vagyis minden lehet amibe mindketten beleegyeznek, legyen az bármi. A kora meg hogy jön ide? Ugyanez 30 évesen kevésbé "perverz"???
2007. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem pl undorító!
2007. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Ezt te sem kérdezed komolyan,ugye?????????
2007. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
a lány, aki meg megnézi, nem kevésbé perverz
2007. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Sztem perverz dehát a lány is benne van, tehát nincs mirol beszélni...
2007. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
perverznek perverz, de a mai világba amikor 12 évesek szexelnek akkor nem leeht megmondani hogy már a normális. szeritnem ha a lánynak tetszik akkor nézze ha meg nem akkor kapcsolja ki.
2007. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
XD nos msot vagy az van hogy te vagy a fent emlitet pali :D heheXD vagya lányka.... de arrol nem esett szó hogy hány éves a lányka .:D amugy perverz de mondjuk haa lányka se épp vele egykoru.... akkor pedo is :D hehe bár valoszinübb ohgy a lányka vagy :D s a szöveg alapján nme vagy teszem azt 24 :D jo ha elmultá 16 :D ugyhogy inkább élőbe néz hapit :D s ha má ott vagy akk ne csak nézd :D (hangsulyozom hogy ne az 52é ves palit!!!!)
2007. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
A csaj jócskán elmúlt már 18, szóval semmi esetben sem beszélhetünk ped.-rol.
2007. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Húú!De prűdek vagytok!Szerintem ,egyáltalán nem perverz,főlleg így,hogy mindkettő élvezi.Én is megnézném.A változatosság gyönyörkötett!Remélem,én is benne leszek még 52 évesen ilyesfajta játékokba,és nem az lesz,hogy már azt se tudom mi az a szexualitás.
2007. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!