Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titeket csak az egyenruha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket csak az egyenruha izgat, vagy az már jobban, ha valakinek ez is a szakmája?

Figyelt kérdés
Pl engem sokkal jobban izgat, ha mondjuj nem csak felveszi a rendőr egyenruhát, de a srác is rendőr.

2019. dec. 1. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nincs összefüggés, bár némely esetekben el tudom képzelni, hogy lenne. Nagyon tetszene, ha a nekem tetsző lány például egy ilyen nővérke ruhában lenne és lehet adna hozzá egy kis pluszt, ha szakszerűen meg is tudna vizsgálni.


F

2019. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a szakmája az jobban izgat.
2019. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak felveszi, az nem izgat - de ha ez a szakmaja, akkor civilben is imádom.
2019. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ápoló vagyok, így rengeteg egyenruhást látok. Régebben is odáig voltam egy jól kinéző rendőrnő vagy egy ápolónő látványától.

Amúgy meg az egyenruha sokat dob egy-egy személy kinézetén.

F

2019. dec. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hagymástejfölöschips ***** válasza:
84%
A kettő együtt izgat a legjobban. Pláne, ha egy rendőr jól helybenhagy.. Minden álmom.. 🤫😛😁
2019. dec. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem inkább a szakma, nem is feltétlenül kell hozzá egyenruha, de a miértjét nem tudom megmagyarázni. 19L
2019. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Azt még nem próbáltuk soha, hogy szerepjáték keretében beöltözni valaminek. Viszont jártam egyszer egy csajjal, aki akkoriban stewardessként dolgozott, és párszor felvette nekem otthon a kis szűk kosztümjét harisnyával, körömcipővel, mindennel, én meg kb. azonnal merevedni kezdtem mindig. Csak mondjuk vigyázni kellett nagyon, hogy ne tegyünk kárt a munkaruhában. :D
2019. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Részben ízgat: egy karateoktató nő szakmája izgató tud lenni számomra. De egy nővér-doktor már nem anyira, ott csak inkább az öltözéke miatt tud ízgató lenni.
2019. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!