Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, szeretitek ha csikizne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek ha csikiznek titeket vagy ha ti csikizhettek valakit?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkettöt, szeretem ha engem csikiznek de csikizni is szeretek nagyon, föleg lányom talpát
2019. dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek: aki nem rendelkezik ezzel a fétissel, az kimondottan utálja.
2019. dec. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez távol áll tőlem, de olvastam, hogy régen(talán Rómában) mindig volt erre egy kijelölt ember aki a csiklandozásért volt felelős sex közben. Állítólag fokozza a hatást..
2019. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem Rómában volt. Ez a keleti kultúrában szokás. A gésáknak kötelező volt ezzel szórakoztatni a férfi vendégeket, ismerték a titkát. Ám 72 -ben egy vietnami lány mesélte, hogy a házasoludandó nővérét a másik 3 testvérek csikizték, hogy a férjtől már pozitívan tudják elviselni (mama utasítására!).
2022. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!