Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az mennyire szamit megcsalasna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire szamit megcsalasnak ha itt beszelgetek lanyokkal szexrol, es van aki kepet is kuldott? (En nem kuldtem kepet, mert van baratnom)

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom,de egy isten vagy,ha itt találtál igazi nőt.

Ezen a fórumon mindenki fiú.

2019. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátnődet! Minden kapcsolatban más és más számít félrelépésnek - teljesen más számít félrelépésnek egy nyitott kapcsolatban, míg egy monogámban. Bár szerintem a barátnőd nem igazán örülne neki hogy szexchatelgetsz idegen lányokkal...
2019. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy barátnőd annak veszi-e, ha meleg/biszex férfiak idegen nők képeit küldözgetik neked.
2019. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy megdobáltak képpel? XD
2019. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat az egyikojuk igen:D
2019. dec. 5. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem hiszed el komolyan, hogy lány volt...
2019. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam:D de nem vagyok nagy gyakoris ugyhogy nagy rutinom meg nincs ebben hogy melyik kamu :D
2019. dec. 5. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Amelyik képet küld, az biztosan mind, innen tudod megjegyezni :D. Nem csak gyakorin, máshol is.
2019. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi! :D
2019. dec. 5. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki küldött képet az egy sörhasú, szőrös gázóraleolvasó volt.
2019. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!