Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire elengedhetetle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elengedhetetlen az autó és a jogosítvány ma ahhoz, hogy párja legyen az embernek,25 felett?

Figyelt kérdés
Azért ide írtam ki a kérdést, mert ezt a kategóriát sokan olvassák. Kinek mi a véleménye erről? Valóban többet számít mint régebben, vagy csak én látom így?

2019. dec. 6. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, ez nincsen így.
2019. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hellmano ***** válasza:
76%
Kocsi, azért kell, mert néha szükség van rá, amúgy felesleges hisz csak a pénzt viszi. Aki ezek alapján választ párt az felszínes ember. De, mint írtam magadnak és a családodnak jó ha van, mert néha tényleg nagy szükség van rá.
2019. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak te látod így.
2019. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő abszolút. Mindenre tudok példát mondani.


Van egy ismerősöm akinek mindössze érettségije van és még jogosítványa sincs (mondjuk most jogsizik). Soha életében nem volt nője korábban. Ha haverokkal ide-oda mászkáltunk is, ő sosem jött, otthon ült. Aztán netről összejött egy eléggé fullos csajjal (tényleg fullos, sokan csak álmodoznak olyan nőről). Arra a nőre a külseje alapján sokan azt mondanák, hogy ő tuti csak valami pénzes csávóval jönne össze. Közben meg összejött ezzel az ismerősömmel, pedig a csaj orvosnak tanul, öröklésből van 18 millió Ft-ja és a családja is elég pénzes amúgy. Ennek az ismerősömnek meg mindössze alig van több, mint 500 000Ft-ja (raktárban dolgozik egyébként). És már 2 éve együtt vannak. Nem mellesleg 100km-re laknak egymástól. Járnak nyaralni Ciprusra, Máltára, Görögországba... A srácnak részben mondjuk ezért sincs pénze :D Jövőre már az összeköltözést tervezik. Jó, mondjuk ezt nem bántásból mondom, de úgy könnyű ilyen helyekre menni nyaralni, hogy eleve már van 18 milliója a csajnak (amit csak úgy kapott). De szeretik egymást, pedig sem végzettségben, sem anyagi értelemben nagyon nem egy szinten vannak. Mégis működik a dolog.


De tudok ellenpéldát is mondani. Volt már olyan csaj aki engem lenézett, csak azért mert nem új autóm van. És úgy nézett le engem, hogy ő szalagmunkás volt és neki meg még jogsija sem volt. Szó szerint azt mondta nem ülne bele az autómba, csak azért, mert nem új. Ne értsd félre, nem egy széthullott valamiről van szó. Az egész autó majdhogynem egy restauráláson esett át. Én imádom az öreg autókat. Mániám.


De azért hozzátenném, hogy ilyenek vannak diplomások között is. Találkoztam már olyannal is aki diplomás volt és amint megtudta, hogy nekem csak OKJ-m van, le is nézett egyből :D Előtte meg tök jól elvoltunk.


Szóval ez emberfüggő.

2019. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Ezek a mai kis rib k a dizsiben azt nézik milyen a

sluszkulcsod?Nehéz rendes csajt találni.

2019. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A mai világban azért alap, hogy legyen valakinek jogsija 25 felett.

Ha nincs, az valamiért már elgondolkodtató.

A kocsi nem alap nálam.

2019. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Tökmindegy ki nézi, hogy van e autó vagy nincs, illetve jogsi.

De egy bioztos, egy valamirevaló, nem lúzer srác és mindenki más a mai világban mobilkommunikáció és autó nélkül halott ember, vagyis nem zajlik körülötte az élet, (jó értelemben), a begyepesedés felé halad.

2019. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tenyereden hordozd a nőt, ne a kocsin.
2019. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!