Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Ki mennyire szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ki mennyire szereti a sminket?

Figyelt kérdés

[link]

Mi az, ami belefér és, ami már sok?


Személyes tapasztalat: Nekem a volt párom azt szerette, ha ki vagyok festve meg ki vagyok öltözve. Amikor beteg voltam (hányás, hasmenés ilyenek) akkor is megért, hogy húzzak fel valami szexit. (1 hónapig voltunk együtt aztán szakítottam vele, mert sok minden nem működött)



2019. dec. 12. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem kedvelem, de egy kicsi még belefér.
2019. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mennyire kicsit? Szempillaspirál, szemhélytus?
2019. dec. 12. 11:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

engem kifejezetten zavar

úgy vagyok vele a nő legszebb sminkje legyen a mosolya


van ami még belefér, de még pattanásos arccal is jobban tetszik egy csaj, mint lealapozva (tapasztalat)


plusz ez kicsit nekem olyan fajta sugallatot is ad, hogy szereti magát ahogy van és ez nagyon vonzó és szexi

2019. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Na ez mondjuk érdekes, amit utoljára írtál.
2019. dec. 12. 11:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem.
2019. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#11.26 Az a kicsi, amit alig veszek észre. Különleges alkalmakkor lehet több, nem bánom.
2019. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A nem túl kihívó, és kirívó sminket kifejezetten szeretem... Ami csak éppen egy picit látszik.
2019. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom hogy a pasik nagy része nem szereti, viszont egy minimális sminket észre sem vesznek.
2019. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem, fétisem. Legalábbis nagyon tetszik egy szépen kifestett női száj, és a kihúzott cicaszemekért is odavagyok. Vonzó, nőies, szexi.
2019. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van olyan nő, aki nekem személy szerint csak sminkben tetszik, smink nélkül nem vált ki belőlem semmit. De van olyan nő, aki mindenfajta smink nélkül is vonzalmat kelt bennem, nála csak még jobban szerelmes leszek, ha feldob egy jó sminket. Alapvetően a smink alatt én a szem és környéke kifestését értem, a púdert és a rúzst nem szeretem.
2019. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!