Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha én szűzként lefekszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szűzként lefekszem valakivel, aki előttem már 100 személlyel szexelt, akkor az olyan, mintha én is 100-a lettem volna?

Figyelt kérdés

A kérdés nyilván elméleti.

Kockázati szempontból.


2019. dec. 12. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2019. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi van? Már hogy lenne olyan??
2019. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Ezért vagy szűz, mert ilyeneken gondolkozol, és a lányok meg azokat szeretik akik "hülyék".
2019. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gublug ***** válasza:

Nem teljesen értem.

Rajta múlik, hogy figyel e rád és figyelmesen segít neked az elsőnél, vagy csak kihasználja hogy te is akarod és csak magára gondol, hogy jó legyen neki.

2019. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Online társkeresőn beszélgettem már olyan személlyel,aki azzal dicsekedett,hogy ő már 100 személlyel volt kb gumi nélkül.


És elgondolkodtam,hogy kitudja ebből a 100-ból mennyi lehetett olyan,akinek esetleg ő volt az első.

2019. dec. 12. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:
101 el veled együtt. Lol
2019. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát,normális ember nyilván messze elkerüli az ilyet,mint a pestist.


Lehet,hogy csak nagyzolt.

2019. dec. 12. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha gumi nélkül szexelsz, az kockázatilag még annál is rosszabb, mint hogy írod. Akkor nem csak azzal a 100-zal vagy együtt, akivel a partnered előtted gumi nélkül volt, hanem azokkal is, akik előtte a partnereivel voltak.


Mondjuk Andrea gumi nélkül szexel Bélával, majd Béla Csillával, majd Csilla Dániellel, majd Dániel Erikával, végül Erika veled, akkor neked hiába Erika az egyetlen partnered, mindent beszopsz az A-B-C-D-E vonalon, ami Erika történetében időben korábban volt. Úgyhogy hiába bízol Erikában, vajon ugyanúgy bízol-e mindenki másban a sorban? Most képzeld el ugyanezt 100 gumi nélküli partner minden korábbi gumi nélküli partnereinek sorával.


Más részről viszont, ha Erika csinál egy full tesztet és minden negatív lesz, azzal csinál egy tabula rasát, és nem kell ABCD miatt aggódnod.

Illetve ha az egyik kapocs, mondjuk C-D, gumit használ, az olyan mintha fal lenne közted és ABC és közted, vagyis csak D-ből jöhet feléd valami E-n keresztül.


Úgyhogy tessék szépen gumit használni.

2019. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én nem szexelek senkivel gumi nélkül:)


Csak ebbe így belegondolni szörnyű.

Sokan viszont úgy vannak vele,hogy jobban félnek a terhességtől,mint a nemibetegségektől.

Aztán kitudja kiben lehet bízni.

2019. dec. 12. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor orálozni sem orálozol vagy csak gumival? Mert ugye azon az úton is mindent el lehet kapni. :D Amúgy igen, az emberek nagyon felelőtlenek ma, én nemi szűrés nélkül semmivel nem bújok ágyba még akkor sem ha gumit húz. :D


27 N

2019. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!