Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy privátoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy privátokat kaptatok itt női felhasználóktól szexuális témában?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, legalábbis semmi említésre méltó. De olyan már előfordult, hogy férfitól kaptam, mert nem írtam oda, egy válaszom végére azt a bizonyos F betűt.
2019. dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elofordult már, de a nőknél valahogy ez nem annyira divat!

Ha valamire kíváncsiak, kiirják ide!


33/F

2019. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sok lánytól kaptam akik szerettek volna egy kis támogatást és meg is egyeztünk. :)
2019. dec. 12. 23:43
 4/10 anonim ***** válasza:
En eddig vagy penzes ajanlatot kaptam vagy 1-2 ismerkedost. Az egyiket nem tudom, h hoztam ossze a masik meg bdsm fan volt es domot keresett!
2019. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Napokig szxcseteltünk aztan eltünt. Fotót is kúldött. Egy kis duci csajszi volt. Nagyon izgató dolgokat írt.
2019. dec. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tőlem egyszer egy lány kérdezte itt h írjam le elég részletesen h milyen érzés a férfiaknak elmenni :D

Sőt ketten is jelentkeztek egy barátság extrákkal kategóriájú kérdésemre. Az egyikkel már több éve jó barátok vagyunk (sajna extrák nélkül... xD)

2019. dec. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
En volt mikor irtam ferfinak egy kerdes kapcsan. Tetszett a valasza. Majd megkaptam hogy biztos nem vagyok nő. Szóval azóta se írok senkinek.
2019. dec. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
Elég átlátszó a kérdésed ! Volt rá példa de fizetős ember nekem feleslegesen válaszolna 😊 .
2019. dec. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, de itt nem feltétlen lehet rájönni, hogy valójában itt ki milyen nemű...
2019. dec. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én eddig összvissz két fickótól kaptam privátot.

Az egyik megdicsérte a hozzászólásomat (az jól esett), a másikat nem tudtam értelmezni, mert az alany és az állítmány egyeztetését az írásos kommunikáció során nem tartotta annyira fontosnak.

Nőtől még sosem kaptam, amiért kissé neheztelek is a sorsra. :)

2019. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!