Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak szerintem, vagy ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem, vagy ti is azt vettétek észre, hogy több meleg fiú/fêrfi van mint leszbikus lány?

Figyelt kérdés
Mintha gyakoribb lenne a homoszexualitás a férfiaknál mint a nőknél. Valamint azt is észrevettem, hogy nagyon sok magát melegnek valló nő valójában biszexuális ês valamelyest vonzódik a férfiakhoz is. Viszont a meleg pasiknál ezt kevésbé tapasztalom.
2019. dec. 14. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy picit több a meleg férfi, mint nő, de nincs nagy különbség a brit felmérés szerint (lap közepe táján). Szerintem a magyar helyzet se tér el lényegesen.


USA-ban viszont majdnem 2x több a meleg férfi, mint nő.


A nőknél ugyan ezt vettem észre én is. Valahogy úgy lehetne leírni, egy nőnél kevésbé fontosabb szempont a partner neme, mint egy férfinál. Könnyebben elfogadják melegként a férfit, vagy heteroszexuálisként a másik nőt.


[link]

2019. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, több meleg férfi van.
2019. dec. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!