Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nehezen elélvező nők! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen elélvező nők! Milyen vibrátort használtok? 18/l

Figyelt kérdés

Hosszú lenne a lista, hogy miket próbáltam, de a lényeg, hogy még nem sikerült elélveznem, mára pedig, ha nagyritkán csinálom, akkor is görcsös az egész, mert 7 évnyi sz**akodás után bennem van ez.


Próbáltam már néhány éve vibrit, de túl kicsi volt, csiklóizgatót is, valami masszírozót is, egyik sem vált be.


Elegem van. Elég volt.


Maximum 15 ezrem van venni valami jobbat, komolyabbat, addig tudok nyújtózkodni.


Kinek mi vált be?



2019. dec. 23. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt nagyon nem az eszközzel van a baj. Valahol legbelül kéne feloldódnod hozzá.

Nem akarok vájkálni az életedben, de ennek valami oka kell legyen. Vagy a neveltetésben, vagy egy gyerekkori traumában keresendő.

2019. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Bár én nem vagyok nő a nyalás/ujjazás párost tudom ajánlani.

Volt olyan barátnőm, aki nem tudott elmenni, ha magának csinálta-

Ha jól csinálják és rá tudtok hangolódni egymásra akkor elég hatásos, de ha nem, akkor is annyira intenzív az érzés, ahogy egyszerre nyalják a csiklód és simogatják a hogy erre van szerintem a legnagyobb esélyed elélvezni. :)

2019. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az #1-es is leírta ne a vibritől várj csodát, az orgazmus fejben dől el. Minél jobban rágörcsölsz annál nehezebben fog menni. Nem kell hajtanod az orgazmust, egyszerűen csak engedd el magad és élvezd! 15-ért már egész jókat lehet kapni, a drágább sem tud többet.

Egyébként 18-7 = 11 éves korod óta vibrit használsz? :D

2019. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem 11 éves korom óta. 15-16 éves koromban vettem, kb egy évig rohadt a szobámban, végül kuka lett.
2019. dec. 23. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: nem a vibrátorral próbálkozik már 7 éve, hanem mindenféle önkielégítéssel.
2019. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!