Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tanár diák szex volt már? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár diák szex volt már? És milyen volt? Kort is lehet írni. Régen láttam ilyeneket ki téve, és érdekelne 2018 óta volt e valakinek, na meg mostani tinik is elég merészek, ezért is kérdezem, hogy most milyenek.

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Magan tanar számít?
2019. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen. De most láttam, idén is kérdezték,de azért lehet írni, persze ha csak igaz. Én tudok egy lányról, aki osztály főnőkével kavart, lány 14 a pasi 30. És sok lányról tudok, akinek tetszik is tanára. Fb-on csoportba hiába írnék be ilyet, ott persze senki nem merne rá írni.
2019. dec. 25. 00:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiu v lany vagy?
2019. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tanárszakos haveromnak (26) összejött egy 15 éves csajjal.
2019. dec. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi a neve lánynak? nem valami szandy?
2019. dec. 25. 01:40
 6/9 anonim ***** válasza:
.
2019. dec. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
#4 mondasz megyet kerlek, hogy hol tortent az eset?
2019. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem senki ne szexeljen tanárral, most láttam neten, tények egyik hírébe volt, hogy lány le feküdt tanárjával, és pasi 3 évet kapott.
2019. dec. 27. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos csak hírekben olvastam, amcsiknál, micsoda bombanők "viszonyt kezdtek" a tizenéves diákjaikkal. Nekünk miért nem voltak ilyen tanárnőink? Szívesen váltam volna némelyiküknél áldozattá, sértetté :).
2020. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!