Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Évek óta próbálkoztam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta próbálkoztam az önkielégítéssel, sikertelenül. Bemernétek vállalni egy vibrit, ha anno már vettél néhány eszközt, amikkel nem jutottál sehova? 18/l

Figyelt kérdés

Az, hogy mikkel próbálkoztam, nem írom le, mert hosszú a lista, és nem is ez a lényeg.


Az ösztöndíjamból, ahogy számoltam ezt a hónapot, úgy, hogy már minden megvan, kemény 10300 Ft maradt a 20-ból. Ennyim van arra, hogy vegyek valamit. Viszont nem mindegy, hogy mit. Sok pénz ment kukába, semmi nem használt, nekem meg már elegem van és olyan sötéten látom életem ezen részét, mint más az elképzelt világvégét.



2020. jan. 2. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha évek óta nem jön össze, akkor felesleges újabb és újabb eszközökre költened, a te készülékedben lesz a probléma.
2020. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 StevenUp ***** válasza:
63%

És mi lenne ha vennél belőle egy üveg bort ami kb 2000 huf aztán szexelünk egy nagyot és mindenki megy a dolgára..?

:D ennél olcsóbbat nem tudok mondani a kielégülésed oltárán

2020. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Inkább vegyél magadnak egy szép ruhát,egy jó könyvet.

Jobban jársz ezekkel.

2020. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Igen vegyél. 10.300Ft nem akkora nagy kiadás, sőt ennyi pénzből kevés termékből is tudsz válogatni egy szex shopban.
2020. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs orgazmusod, az a probléma? Semmilyen? Hüvelyi sok nőnek nincs, a csiklóorgazmust sokkal könnyebb elérni és ahhoz nem kell semmiféle eszköz, csak a kezed.
2020. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Egy egyszerű kígyóuborka a megoldás,csak 300ft és utána meg is eheted.Gazdasági szempontból sem rossz megoldás.
2020. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Semmilyen orgazmusom nincs. A kezemmel próbálkoztam évekig, míg oda jutottam, hogy rendelek.
2020. jan. 2. 20:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Szűz vagy?
2020. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, szűz vagyok.
2020. jan. 2. 20:24
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
De magát az önkielégítést élvezed? Vagy csak csinálod, mert várod, hogy orgazmusod legyen? Mióta próbálkozol? Nézel közben valamit? Egyáltalán semmiféle kontaktusod nem volt férfival?
2020. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!