Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet átállítani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet átállítani magam, hogy teljesen meleg legyek, és ne érdekeljenek a lányok? 18/f

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy szexuálisan a férfiak mozgatnak meg,viszont a családi nyomás,vagy a társadalom hatása nem tudom,de mindig is lányokba voltam szerelmes,bár kapcsolatom nem volt..

Mindig is barátnőt kerestem,de rákellett jönnöm,hogy szexuálisan a férfiak izgatnak,és nem működne(hosszútávon biztosan)lányokkal,de a sok nyomás miatt taszít férfiakkal a romantika,és közös jövőt is mindig lányokkal képzeltem el,ezen hogyan tudnék változtatni?



2020. jan. 5. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Pofozd fel magad
2020. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Próbáld ki transz lánnyal :D
2020. jan. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is a családi, társadalmi elvárásokat, nyomást széles ívben hajítsd a kukába. A csajokkal jó eséllyel nem leszel boldog. Ezt te is érzed, de kényszerből próbálkozol. Így, a valódi énedet elnyomva a fiúk között se talált még rád a szerelem. Próbálj meg lazítani, ne görcsösen akarj megfelelni a társadalmi, családi elvárásoknak. Ha valóban úgy van, hogy a csajok nem mozdítanak meg benned semmit, hagyd őket,és a fiúk között keress párt magadnak.
2020. jan. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen sehogy nem változtatsz. Testi vonzalmat tekintve vagy csak homokos, érzelmileg nem. Sokan vannak ezzel így. Ha mindenáron össze akarod gyúrni a kettőt esetleg valami nagyon feminin, lánylelkű fiúcskával kezdj, abba beleszerethetsz, férfibe nem fogsz, az csak egy test.
2020. jan. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy gomb az agyadnál amit ha elfordítasz meleg leszel
2020. jan. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos érdekelnek érzelmileg a lányok nagyon is,de szexuálisan nem annyira,letudnék velük szerintemfeküdni,de ez hosszútávon nem működne,náluk megfelelési kényszerem van,srácokkal meg nem érdekel különösebben mi lesz,lesz ami lesz..
2020. jan. 5. 12:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!