Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj az, ha büszke vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha büszke vagyok magamra, úgy hogy meleg vagyok, és még ha 'úgy' is néznek rám, megpróbálom, hogy nem érdekel, és ha meg is tagadnak egyesek, akkor ők nem is igazi kapcsolatok voltak-ezt gondolom?

Figyelt kérdés

2020. jan. 9. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen mi büszkeség van? Az vagy, azt ennyi.
2020. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj??? Sőt az a jó ha pont úgy gondolkozol ahogy leírtad és elfogadod önmagad, sok sikert és boldog életet :)
2020. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm, ez lényegeretőrő volt (semmi személyes)

#2 köszönöm, ez jól esett

még lehet írni

2020. jan. 9. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért kell büszkének lenni magunkra, mert melegek, biszexek, vagy heterok vagyunk, ez mind olyan dolog, ami nem tőlünk függ, nem mi értük el. Büszke akkor legyél, ha jól érzed magad a bőrödben, és arra legyél, amit sikerült elérned, legyen bármilyen kicsi, de számodra pozitív, jó dolog.
2020. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Én meg azért vagyok büszke magamra, mert teljes mértékben hetero vagyok. Akkor most?!
2020. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!