Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik még olyan ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan ember akinek ilyesmi dildo fétise van?

Figyelt kérdés

Szeretem a feleségemet látni, ahogy egy dildoval játszik és ugyanennyire imádom ha ő lát engem egy műpuncival. Szoktunk együtt is játszani velük, akár szerepjátékozva. Noha nem vágyom többesre vele, de ez a játék egyre jobban érdekel, nem érnék igazi férfihoz, de a dildoval (análon kívül) én is szívesen játszok.


Más is van így vagy hasonlóan?



2020. jan. 9. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Van egy ugyanolyan vibri mint a parom farka. Formára méretre ugyanaz. Ha leszopom akkor közben megdug vele. Én se mennék bele hármasba, max ha a pasim klónozva lenne.
2020. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A férfiak többségét kimondottan izgatja ha egy nőt vibrizni lát úgyhogy ezzel nem vagy egyedül (csak bátorítani tudnám a hölgyeket adjatok nyugodtan vibrishowt a párotoknak).

A ti műfajotok a közös maszturbáció - ez is sok embert vonz, úgyhogy ezzel sem vagy egyedül. Egyébként nem számít hányan vannak - a lényeg, hogy a feleségeddel közösen a vágyaitok, ugyanaz indít be titeket, úgyhogy csak így tovább :)

2020. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2: Köszönöm! :) Az átlagtól abban térek el ebben, hogy tényleg nagyon beindít. Imádom ha a szájába veszi, miközben benne vagyok. Illetve van olyan dildónk is, ami műspermát tud élvezni és ez nálam már fétis.
2020. jan. 9. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem többen vagyunk ,mint gondolnád,de az emberek nem igazán beszélnek a hálószobai játékaikról.
2020. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!