Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, szerintetek ez milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek ez milyen lenne? Bevállalható kapcsolat nélkül ez a kicsit perverzebb fantázia, vagy ezt már csak kapcsolatban tennétek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés

Már egy ideje azon fantáziálok, hogy vajon milyen lenne, ha úgy lennék együtt egy nővel, hogy ugyan nincs kikötözve se a kezem, se a lábam, a szám sincs betömve, de nem mozdíthatom meg egyiket sem és nem szólalhatok meg.

A nő bármit csinálhat velem, de én nem segíthetem hogy az nekem jó-e vagy sem.

Neki kéne kitapasztalnia mindent.



2020. jan. 12. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Kapcsolatban benne lennék.
2020. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem mozgat meg ez a fantázia, sem kapcsolatban, sem anélkül. L
2020. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Sztem ez bárhogy bevállalható. Ez elég izgis lehet.
2020. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semm perverz nincs, legfeljebb azt lehet rá mondani, hogy furcsa.

Próbáld ki....

Legfeljebb megmozdulsz, vagy megszólalsz idő előtt.

2020. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti ki is kötöznélek, csak úgy az igazi:)

De mivel van párom, másra nem is vágyom így nem élnék a lehetőséggel:D

2020. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sztem még nem olyan extrém h egyéjszakás kapcsolatban ne tennék meg, bár arra számíts h ha nem domináns hajlam akkor kicsit se fogja izgatni. Viszont tapasztalat h ilyesmit úgyse bír ki az ember mozdulatlanul, ha elkezd csikizni v nagyon kínoz akkor annyi úgyis memgozdulsz. Úgyh csak kikötözve és szájpecekkel jó ez a játék. Esetleg úgy még, ha a megmozdulásra/megszólalásra valami nagyon komoly büntetést találtok ki.
2020. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!