Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor rájöttetek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor rájöttetek, hogy melegek vagytok, akkor hogyan dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
És amúgy hogyan jöttetek rá?

2020. jan. 15. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Úgy jöttem rá, hogy Beleszerettem egy azonos neműbe, és - a magam részéről - nagyon gyorsan feldolgoztam... 😊
2020. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beleszerettem egy velem azonos neműbe, nagyon sokáig nem vallottam be saját magamnak sem, aztán erőt vettem magamon és elmondtam neki. Azóta együtt vagyunk. 😁
2020. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bisex vagyok de azt se volt könnýű feldolgozni
2020. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm vallott nekem szerelmet, és abban a szent pillanatban jöttem rá, hogy viszonzom. Nem nagyon mertem senkivel se beszélni, csak vele, mert azt hittem, hogy ez bűn. Aztán mégjobban beleszerettem, és feldolgoztam, hogy igen, ez így van.
2020. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!