Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ha orális szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha orális szex után gombócot érzek a torkomban?

Figyelt kérdés
Először csináltam ilyet és rögtön utána elkezdtem ezt érezni, ami azóta se múlt el (2 napja). Már mindenféle nemi úton terjedő betegséget bemagyarázok magamnak, kicsit megijedtem.

2020. jan. 17. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj egy tesztet mert lehet hogy méhen kívül teherbe estél. Komolyan mondom.
2020. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Lenyelted a ficko tökeit? (Probálj meg érthetöen feltenni kérdést! Nem mindegy, hogy melyikötök milyen nemü? Mit csináltál konkréten a partnered nemi szervével?)
2020. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, egy fiút elégítettem ki orálisan, bár végül nem élvezett a számba.
2020. jan. 17. 20:24
 4/6 Hellmano ***** válasza:
67%
Szerintem is a zsákból felcsúszhatott az egyik mony a torkodig és azt érzed ott. Kérdezd meg a srácot meg van e mindkét monya.
2020. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A gombóc az agyadban van, ne aggódj annyit!
2020. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

MONY

Sírok bmeg 😂

2020. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!