Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Téged érdekelnek a prostik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged érdekelnek a prostik, mint téma? Miért? Mármint film, dokumentumfilm, könyv, interjú, riport stb. téma.

Figyelt kérdés

Engem nagyon, de nem tudom, hogy miért. Kb. úgy mint a bűnügyek, paranormális jelenségek stb.

28/nő



2020. jan. 17. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, adekvát választ! :D
2020. jan. 17. 22:18
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2020. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Itt sajnos elmaradt, hogy miért. :(
2020. jan. 17. 22:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Láttam jónéhány ilyen típusú filmet, ezek közül Theresa Russel "A Prosti" című filmje fogott meg leginkább.
2020. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban érdekelt hogyan is működik "ez a világ", de ha látod akkor rájössz, hogy egyáltalán nem olyan vidám történet az - tele van erőszakkal, mások kihasználásával, kényszerrel. A prostik jó része nem önszántából csinálja (a ritka kivétel mint a fehér holló, bár ettől még a profik egy része is amatőrnek fogja magát vallani mert úgy több lét tud lehúzni a kuncsaftról).
2020. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt sose gondoltam, hogy vidám dolog. Inkább nagyon is horrorisztikusnak tűnik. Na asszem ez lesz az. Úgy nézem mint a horrort. Borzongás kockázat nélkül+ dejo hogy nem velem történik
2020. jan. 17. 22:25
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Titokban minden nő prosti akar lenni. Legalább egy kicsit, legalább egyszer
2020. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. Engem érdekelni szoktak a mélyebb, komolyabb történetek. Volt olyan, hogy olvastam pár cikket a témában, de nem tudom, hogy mennyire tartalmazott valós információkat.
2020. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze, sokkal jobban el tud varázsolni az ö történetük, mint egy

egyetemre járó lány átlag sablon élete. Viszont neten elnézegetve

manapság kevés lehet az elegáns,

igényes prosti, aki tanult és okos is, az a femme fatale féle.

2020. jan. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!