Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tisztelt Nők! Mennyire számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt Nők! Mennyire számít ismerkedésnél, ha valaki 30 felett vékony, és "babaarcú? "

Figyelt kérdés

Tényleg óriási hátrányból indul az illető? Mondjuk ha folyamatosan 17-20-nak nézik. Mert én ezt tapasztalom.


Köszönöm az értelmes válaszokat.



2020. jan. 31. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez mindenkinek nagyon számít, h az adott pasi hogy néz ki. Nekem nem jönnek be a babaarcú pasik.
2020. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tisztelt Nők!"...

Szerintem a stílusoddal van a baj.

2020. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
nem jönnek be a vékony babaarcú pasik, sorry
2020. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nálam hátrány
2020. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Noies no vagyok, csak oregszem speciel.

Az izlesem ujra a fiatalkori, meleg ferfiaknak van talan ilyen izlesuk.

Mivel ilyen tipust nagyon nehez talalni, fokozatosan egyre fiatalabb szeretok fele fordultam. Mivel Ennyi idosek kozt talalok ilyet. Husz Plusz minusz ket eV.

Biztos ritkabb, de igenis vannak nok, akiknek ez bejon.

De az is elofordulhat, hogy valaki nem is azt latja meg benned, hanem mast, es tetszel meg.

2020. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az őszinte válaszokat! :) A következő kérdésem az lenne, hol lehet olcsón, nagy kaliberű vadászpuskát kapni? :D
2020. jan. 31. 23:13
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg, hogy növesszél szakállat, ne hordj "menő" hajat, hanem egyszerű, férfias legyél, lehetőleg fülbevalót se hordj, mert az szerintem tinis. Szóval szerintem úgy próbáld meg, hátha jól nézel ki, hogy bajuszt ne növesszél, de szakállat igen. Nézd meg úgy, hogy hogy festesz. De egyébként, ha akarod, akkor képszerkesztőben is megpróbálhatod, persze az nem lesz ugyanaz, hogy magadra rakod másnak a szakállát, persze másnak más formájú az arca; nem egy hosszú szakállra gondoltam, hanem ami egy kicsit hosszabb, mint a borosta. Én el tudom képzelni, hogy az úgy jól állhat egy ilyen embernek. Most nemtom, Justin Bieber jutott eszembe, akinek is lágy vonásai vannak, de ő egyébként jóképű, tehát talán nem pont egybevág a te eseteddel; de mondjuk, hogyha olyan nagyon "kölyökképű" lennél, az engem pl zavarna. Hogyha még mondjuk pl Justinnál is kölyökképűbb; akarok berakni ide róla egy képet; most direkt a kérdésed kapcsán kerestem rá, lehet, hogy nem is mostani ez a kép, nem néztem meg; de pl

[link]

Na, szóval szerintem őneki ez a hajstílus nem elég férfias, és nem kéne rá a fülbevaló se, meg pl ezen a képen ő szebb lenne bajusz nélkül, és ez alapján írtam, hogy pl próbáld meg, hogy nem bajuszt, csak szakállt növesztesz. Ja meg ez a nézése is pl ilyen tinis valamiért; a fiúknak ez általában, talán az esetek 90%-ában nem áll jól, hogyha csábosan akarnak nézni. Számomra kicsit olyan bárgyú lesz tőle a tekintetük; szóval szerintem lehetőleg ezt a nézést is hanyagold. Ezt a nézést nagyon kevesen tudják úgy, hogy jól is álljon nekik, akinek meg nem áll jól, és mégis megpróbálja erőltetni, annak bénán néz ki. :S :):) Szóval ,szerintem sima , egyszerű rövid, vagy sima , egyszerű, hosszú haj. Tényleg egyébként, lehet, hogy tök más karaktert kapna az arcod,ha növesztenél egy copfot akkor. De egyébként idő , amíg megnől. De ezt most nem a kép alapján mondom, úgyse te vagy a képen, hanem csakúgy eszembe jutott. De szerintem valami arcszőr kéne rád; mert van pl, akinek olyan az arca, hogy csak akkor néz ki jól, ha bajuszt visel, bajusz nélkül kifejezetten ronda, bajusszal meg maga a tökéletes. De mondjuk ha pl neked nagyon kisfiús arcod van, akkor lehet, hogy azon nem mutatna jól a bajusz, szóval inkább azért javasoltam elsőre is, hogy kezdésnek szerintem szakállal próbálkozz. És akkor jobban annyinak fogsz kinézni, mint amennyi vagy. Szóval szerintem az egy kicsit mindenképpen tudna dobni rajtad. Ja, most, hogy így belegondolok, szal ja. Meg pl nemtom, milyen stílusod van; lehet, hogy jólállna pl valami komoly, szürke elegancsos felső pl mondjuk pulcsinak. Én úgy képzelem, hogy a szürke az olyan jó komoly szín. Meg egyébként talán nem baj, ha kicsit bő is rajtad, de túl bő ne legyen. Hanem csak kicsit, hogy ne pontosan illeszkedjen rád, hanem lehet nagyobb. Meg pl ingek jól tudnak kinézni, azzal is mondjuk pl komoly stílust kölcsönözhetsz magadnak. Pl ilyen halványkék, csíkos ing, vagy kockás/négyzetrácsos, meg mindenféle. De az is olyan lezser (kényelmesen bő) legyen, és ne testhez simuló, mert az megint csak kisfiús lenne. Meg pl nemtom, akár egy karóra még lehet férfias. De tudom, hogy már mindenki telefonon nézi az időt, de dísznek, karkötőnek jó. Mert egy karóra szerintem egy férfi csuklón az tök jó férfias. De szal szerintem próbálj ki egy szakállat. Aztán ha nem jön be, majd leszeded, de van egy sanda gyanúm, hogy nem hordassz szakállt.

2020. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kimerítő választ, kedves utolsó! Sajnos a szakáll ilyesmi nem megy, mert nem egészen úgy nő az, hogy meghagyhassam. Ergo, ilyen foltosan. :D Egyébként igyekszem elegánsabban, "komolyabban" öltözködni.
2020. jan. 31. 23:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak nem olyan gázos. Próbáld meg! :) Amikor már megnőtt egy pár centire, akkor egymáshoz igazítod a szálak hosszát:) Egyébként láttam borbély üzletet is, működik még ilyen:):)
2020. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A külső egy dolog, a személyiséggel kompenzálható, ha nem így lenne akkor csak a sportos figuráknak lenne párja. Bár a "Tisztelt Nők" és a vadászpuskás megjegyzésből úgy tűnik nem feltétlenül törekszel a kompenzálására :D

Igaz legalább az irány jó, nagy N-nel írtad a Nőt és nem "csajokat" írtál és tán' akad valami humorérzék-morzsa is. Nah, pont ezeket fejleszd magadban tovább :)

2020. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!