Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 25 éves leszek, és még szűz -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves leszek, és még szűz - esetleg aszexuális?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatokban nagyon béna vagyok, az önelfogadással vannak gondjaim, emiatt nem is merek közelebb kerülni senkihez - szexelni sem szexeltem még. Lehet hogy aszexuális vagyok? Maszturbálni szoktam, de sosem vonzott hogy közelebb kerüljek valakihez a csókolózáson túl. Ehhez egy tartós kapcsolat is kellene tudom lehet hogy az a baj. Van-e remény ennyi idősen találni valaki normálisat?

Nem vagyok rossz nő, csak párkapcsolatok terén félénk, és a szűzesség plusz gátlás. Ötletek?



2020. febr. 3. 01:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

Barátkozással, hogy állsz? Barátnők vannak? Fiú barátok? Jársz társaságba, ill. társasággal szórakozni?

Egyedül laksz vagy szüleiddel? Az ő kapcsolatuk, milyen?

Mit szólnak hozzá, hogy még nincs párod? Szorgalmaznák vagy számukra így kényelmes, ha velük élsz? Netalán piszkálnak, hogy miért nincs még párod?


Masztizás közben, miről fantáziálsz?

Privátban, talán jobb lenne beszélgetni!

2020. febr. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Ha szoktál maszturbálni akkor nem vagy aszexuális (aszexuális = egyáltalán nincsenek szexuális vágyai, ezért nem képes az izgalmi állapotot elérni).

Ötlet: sport, adj a megjelenésedre, mozdulj ki a 4 fal közül, menj emberek közé. Ha ffi vagy, akkor kezdeményezz, ha nő akkor meg mosolyogj, flörtölj, hagyd hogy kezdeményezzenek, adj visszajelzéseket a férfiaknak.

2020. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
kieg.: s győzd le végre a komplexusaidat, gátlásaidat, nézz szembe a "démonjaiddal"!
2020. febr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Aszexuális ember képes orgazmusra, és van aki maszturbál is... ennek azért utána kéne nézni mielőtt osztja valaki az észt (pl: 77%-os).
2020. febr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonymousreview60 ***** válasza:

25 éves nőként kissé meg vagy csúszva, de nem gáz a helyzet, de elhiszem, hogy kellemetlen. Viszont ne tökölj! Én pasiként nagyon nehezen veszítettem el a szüzességemet. Amit tanácsolni tudok, hogy:

1. Járj edzeni az alakod megőrzése, ápolása miatt! Azon át ez önbizalmat ad.

2. Kezdj el emberek közé járni! kezdetnek a fitness, aztán jóga, esetleg biliárd vagy túracsoport!

3. Találd ki, mi az ami önbizalmat, sikerélményt ad! Végezz ilyeneket, de ez ne menjen a házon kívüli dolgok rovására!

4. Tánc: Nemigen láttam senki nőt se nádszálkarcsút, se debellát, akit ne kértek volna fel a pesti éjszakában a szalasza vagy bachata partin. Ezek legalább egyikét tanuld meg, mert ez a trendi.

5. Nekem sokat segített, hogy pszichoterápiára jártam. Addig én is aszexuálisnak tartottam magamat hetero fantáziáim és a maszturbálás ellenére is, féltem a homoszexualitástól is. Aztán nagy nehezen kiderült, hogy hetero vagyok.

2020. febr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet h aszexualis vagy
2020. febr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha nem kívánsz szexuális együttlétet más emberrel, akkor lehetsz aszexuális. Ennek esélye kicsi, valószínűbb, hogy a tapasztalatlanságból eredő félelem okozza a gátat.
2020. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nem tartasz senkit szexuális értelemben vonzónak, akkor lehetsz aszexuális. Én pl. akkor jöttem rá, hogy az vagyok, amikor belegondoltam, hogy egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy milyen egy szexi ember. Ha pedig egy ismerősöm valakit szexinek nevezett, fogalmam sem volt, pontosan mit ért ez alatt. A maszturbálás ettől teljesen független, az nem feltétlenül más ember iránti szexuális vonzalomra épül, hanem maga a kielégülés iránti vágyra.
2020. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonymousreview60 ***** válasza:
#7:+1 Nálam így volt, részben így van.
2020. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!!

Vannak barátaim, mozgok (táncolok, kézilabdázom), de picit teltebb alakom van (173 cm, alkatilag leginkább demi Lovatohoz tudom hasonlítani magam mínusz 6-8kg, ő esetleg mond valamit?), szeretek srácokkal elmenni ismerkedni, kedvelnek is, csak félek a szextől. ezért nem is merek párkapcsolatot létesíteni, gyakran 1-2 alkalom után elvárják (eddigi tapasztalatok) hogy lefeküdjünk.

Még nem tudtam úgy nézni valakire, hogy “lefeküdnék vele!”.

Esetleg egyszer, de ő meg elérhetetlen volt.... azt nem tudom, mit kezdjek az önbecsüléssel mert általánosságban szeretem magam.

Sokszor az zavar a legjobban egy randin hogy nem tudok jókat beszélgetni, a korosztályommal mintha nem lennék egy szinten (ne értsétek félre nem magas lóról nézek le, egyszerűen igazán intelligenssel még nem találkoztam, aki vonzott is volna)

Így állunk

2020. febr. 4. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!