Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ha velem született...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crystal..met kérdése:

Normális ha velem született (szoval mem válosztattam, megtetszett. Stb. ) Hogy jo érzés he megkötve vagyok Valahogy szeretem a kiszolgáltatottságot? (Pedig ez nagyon üti ám az egomat a mineden nappi stilusom)

Figyelt kérdés

Elég hosszú történet a lényeg az hogy nagyon hogy már gyerekkoromban is éreztem és gyakorlatilag és késöbb ahogy halottam a dolgokat a szexuális kapcsolatról ilyesmiről hogy nem állhat távol a két dolog egymástól aztán nem rég néztem utána ezzel kapcsolatba hogy normális e sokkaknál láttam és már tudom is rá a szakszavakat stb.. (bdsm,sub...)

Lényeg hogy hangsúlyozom nem válosztattam vagy látam ezt módót hanem ez velem jött ha ehez hasonló foglyos játék volt azt is igy fogtam fel vagy estleg filmbe láttam de már a puszta gondolatok is ezt váltották ki.

Mostmár tudom hogy van a ki ezt késöbb ismeri meg de az normális ha nekem már akkor ez volt amikor még közelébe se voltam a sexuális és az ilyen témának.

Azt nem mondom hogy nem jó végülis örülök hogy ez így alapból bennem van csak én pár éve azt hitzem ez csak velem van igy hogy ez csak velem van és neztem mért... meg fura volt

Már nem is az hogy a normára törekszem de kell rá magyarázat.

Ráadásul mégmost is csak fiatal vagyok de persze már értem az ilyesmi dolgokat.

Meg nem is nagyom mertem ereol beszélni senkinek meg igy kérdezni most igy itt ugy hogy utána olvastam.

Valamint amikor nem nagyon tudtam a szex meg ilyesmi témáról gyakorlatilag ez a téma is "kiélgitett"

Még mostanába is része a dolognak

Aztán gondoltam egy saját sztoriba

osztom meg plussz egy elég fontos dolog hogy az egész érzés üti a stilusom és a nagy egom mert mindig érvelek kiálok magamért és érzés nélkül kimondom a tényeket de nem ugy érvelek mint egy idiota hanem azzal amit imádok is és nagy része az életemnek a tudománnyal de az egom azt meg szeretem ahogy van és a stilusom rész és ez igy együtt nem nagyon.. ja ennyi



2020. febr. 16. 19:57
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
66%
Hát gyerekem, ma már ne szívj többet.
2020. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:
100%

Hát hogy a tudomány alatt nem a grammatikára céloztál az egészen biztos. :)


Normális-e?

Hogy definiáljuk a normálist?

Ha úgy hogy az normális ami átlagos akkor: nem az.

Ha úgy hogy az normális amit a többség annak tart: akkor nem az.

Ha úgy hogy az normális ami neked megfelel és másnak nem árt: akkor igen.


Nem édes m1 hogy normális-e? Lehet hamarabb akaszt ki a nyelvtan teljes hiánya mint az hogy szereted ha megkötöznek. XD

2020. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szubmisszivitást nem választod, hanem az ún. magszemélyiségedből ered. Az ember nem születik az adott szexualitásra, hanem folyamatosan azzá válik. Ha tudatosan választasz valamit az nem természetes, nem belülről jövő vágy. A vágyat nem választjuk, hanem érezzük - s nem harcolunk magunk ellen, hanem elfogadjuk, az visz a teljesség, a boldogság felé.
2020. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmmm. Ha tényleg nő vagy, akkor te lennél nekem a tökéletes. Persze csak akkor ha némi fájdalom is belefér neked.
2020. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. Oviban is mindig nyaggattam a többieket, hogy játszunk rabló-pandurósat és mindig én akartam lenni a rabló, hogy elkapjanak és "börtönbe csukjanak" tetszett a gondolata, hogy megmondják, hogy nem mehetek sehova, ott maradok, és ha ki akartam szokni akkor visszalökdöstek.

Később, mikor kisiskolás lettem akkor már ugráló kötéllel meg is kötöztük egymást, de főleg engem.


Amikor már tudtam olvasgatni, akkor otthon azt játszottam, hogy elraboltak, és a takaró volt a zárkám, aztán olvasnom kellett, és ha hibáztam, akkor az elrablóim mindig levettek rólam egy ruhát. Ezektől a játékoktól mindig bizseregtem.


Aztán egy ilyen bizsergős játéknál egyszer véletlenül felfedeztem, hogy valami nagyon jó érzéssel kísérve elmúlik a bizsergés... és így próbáltam minél gyakrabban előidézni.


Nem tudom nekem is honnan jött ez, tévénk nagyon sokáig nem volt, férfi nem volt a családban...Szóval én is így lettem. A húszas éveim közepén aztán megtaláltam azt a partnert akivel most már évek óta ki tudom élni a mazoista, szubmissziv, néha domináns vágyaimat.

2020. febr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 De La Cruse ***** válasza:
47%
Ez nem veled született.
2020. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szereted, ha megkötöznek? Azt kérdezed hogy ez normális? Voltál már megkötözve?

Tudni fogod.

De!!!!!

Ha találsz valakit (remélem igen), csak kettőtökre fog tartozni a dolog. Ha élvezed, akkor teljesen mindegy hogy ez mennyire normális. Sok sikert!

Angolul sajnos nem tudom leírni a gondolataimat.

2020. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is bdsm vágyakkal születtem. Bennem volt, mióta az eszemet tudom. Nagyon nehéz a meg nem értettség, a magány, ami ezzel jár, hogy nem lehet róla bárkivel beszélni, pedig folyton arra gondolsz.

Nem tudom, mennyi idős vagy most. Ha elmúltál 18, akkor regisztrálhatsz bdsm társkeresőre, és találhatsz hozzá partnert. Természetesen óvatosan és ésszel! Alaposan meg kell ismerni a másikat. A bdsm-ben sokkal fontosabb a bizalom, mint egy hagyományos kapcsolatban.

Ha van párod, vagy adódik magától, nem bdsm társkeresőből, akkor is megpróbálhatod vele megbeszélni. Egy kis kötözés sokmindenkinek tetszik, nem kell feltétlenül olyan beállítottságúnak lennie. Először érdemes finoman utalni rá, hogy megtudd, mennyire lenne vevő a dologra.

2020. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!