Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti is kerültetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti is kerültetek már hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy van barátnőm (ő az első) akit szeretek is, de annyi jó nőt látok, akit megdugnék. Eddig senki rám sem nézett szinte, most meg úgy veszem észre, hogy volnának lehetőségek.

Viszont, ha belegondolok, hogy kész, már foglalt vagyok, mást nem lehet, akkor szabályosan elszomorodok. A barátnőm előtt csak egy csajjal voltam.

Szakítani pedig csak ezért, hát nem tudom...

Ez nem normális dolog? Mégsem szeretem annyira a barátnőmet?



2020. febr. 18. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
béna vagy...
2020. febr. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Összejött az első barátnő, a magabiztosságod nőtt 3-mal, a pozitív világszemléleted 8-cal, és úgy tűnik, mintha minden második lány téged akarna. Akik között, úgy tűnik, hogy biztos akadna sokkal jobb is.

Neked kell végiggondolni, nem korai-e egy hosszabb távú kapcsolat, szeretnéd-e még kiélni magad, illetve valóban bejön-e eléggé az a bizonyos barátnő. Egyik miatt sem szégyen szakítani. Ellenben szégyen "jobb híján" együtt lenni a másikkal, illetve szégyen megcsalni.

Amúgy később sem mindenkinek testhezálló a monogámia, de ez inkább több tapasztalat és önismeret után derül csak ki.

2020. febr. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó

Az ilyen intelligens emberek miatt néha még úgy érzem van remény, ezt nemtől függetlenül írom. 🙏

2020. febr. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán csak azt érzed, hogy nem élted ki magadat; hogyha pl fiatal vagy és kíváncsi, és szeretnéd még másokkal is kipróbálni, hogy milyen.

Szakítani szerintem amúgy ne szakíts ha szereted a barátnődet és jól kijöttök, mindenben passzoltok, mert nem biztos, hogy találnál mégegyszer ugyanilyen jót, akivel ennyire harmonikus minden, meg hogy pl egyenrangú társak vagytok és támogatjátok, szeretitek egymást; és ilyesmi.

De egyébként meg, lehet, hogy azért vagy ennyire kivirulva, mert most már van barátnőd; lehet, hogy előtte mindig savanyú arcot vágtál, mielőtt ő lett neked. És most pl megnőtt az önbizalmad őáltala, hogy van már , aki szeret, és jobb lett a kisugárzásod is; és most úgy olyan kerek egész lettél tőle. :)

De tehát most nemtom, hogy ez csak ilyen átmeneti "önegó-simogató"-dolog lenne -e nálad; merthogy örülsz, hogy most már észrevesznek; vagy tényleg az van, hogy még nem élted ki magad.

2020. febr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy 23-26 körüli vagy, a csajod meg 13-16.


Ahogy a kettes is írta, magabiztosabb lettél azáltal, hogy van csajod.

2020. febr. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

- Gyökér vagy.

- Nem, nem szereted barátnődet. Ha szeretnéd, akkor nbem szomorítana el, hogy ő lehet a barátnőd.

- De, szakíts, ő ennél sokkal jobbat érdemel.

2020. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megijedtél attől a helyzettől, hogy most már nem vagy szabad... ezt fel kell tudni dolgozni, és inkább az energiákat a párkapcsolatba fektesd!!
2020. febr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!