Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt hogy lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt hogy lehetne megvalósítani? (bdsm)

Figyelt kérdés

Szub mazo pasi vagyok. Sajnos domináns, szadista nőt amúgy sem egyszerű találni, engem ráadásul izgatna az, ha egy nő szadizna és lenne még ott néhány ember, akik végignézik az egészet.

Ezt hogy lehetne összehozni szerintetek? Vagy ezt inkább verjem ki a fejemből?



2020. febr. 18. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Egyszerűbb dolgod lenne egy sub nővel és egy domináns pasival. Tudom, nem ugyanaz...
2020. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 subrette ***** válasza:
100%
BDSM partin, bemutatón lehetséges: rajtad mutatja be a domina a szeánszot, a közönség meg adott.
2020. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Hát igazából, akár még az a felállás is szóba jöhetne


#2 Azért annyira nyilvánosan nem szeretném, az már túlzás lenne.

2020. febr. 18. 10:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fetis clubban.
2020. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a #2-es leírta fétish partyn a legegyszerűbb, avagy privát partyn. Viszont tedd fel magadnak a kérdést, miért lenne izgalmas másoknak hogy néznek? Ha el akarsz valahova jutni akkor gondolkozz a partnereid fejével (mi lenne nekik izgalmas benne) ne csak azt keresd amire te vágysz.
2020. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hozz össze egy saját BDSM klubot
2020. febr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fetlife weboldal
2020. febr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen barátnőm, hát elég érdekes volt.
2020. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!