Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Már egy ideje érdekel a Daddy kink és a BDSM

Valakinek tapasztalata/véleménye?

L



2020. febr. 18. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Komolytalan vagy.
2020. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megint jössz a kis kamu kerdeseddel. Hány hülyét akarsz még csőbe húzni?
2020. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
engem is érdekel😅
2020. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom mennyire aktuális még, de a Daddy kink alapvetően nem olyan amit kitalálsz, hogy na akkor ez van nekem (mármint most ez nagyon felkapott lett, de köze nincs már a lényegéhez) mivel ez alapvetően az apakomplexus, azaz, olyan lányokra érvényesül akiknek valamilyen okból kifolyólag apakomplexusuk van es ezért olyan típusú férfiakat keresnek maguknak, de ami most az instagramon elterjedt Daddy kink az igazából annyi, hogy Daddynek hívod a barátodat az ágyban meg azon kívül is akár, aztán meglátjátok hogy ez nektek bejön e vagy sem.

A BDSM személy szerint nekem bejön, mi elég sok ilyesmit csinálunk a barátommal, a lényege, hogy tudni kell a határaitokat, nagyon őszintének és nyíltnak kell lennetek egymással, mert az az alapja, hogy el tudjátok mondani, hogy mire vágytok. És még az is fontos, hogy ezt mind a két fél akarja és ne az egyik erőltesse a másikra.

21L

2020. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!