Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők! Ti csak olyan férfivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti csak olyan férfivel vagytok szexkapcsolatban, aki egyedül él?

Figyelt kérdés
Tehát ha szülővel lakik a férfi, akkor olyanhoz nem mentek, mert ciki?

2020. márc. 1. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem én olyannal aki a feleségével él...
2020. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Halmozottan az.
2020. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem én olyannal aki a feleségével él...


Akkor te beteg vagy. Én ha ismernélek, elmondanám a férfi feleségének, hogy tudjon rólad is. Hogy férje mást is kefél.

2020. márc. 1. 18:29
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Én is úgy vagyok vele, mint az első válaszoló
2020. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Gyerek vagy még kedves kérdező, nagyon gyerek :)
2020. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Minden nőnek joga van tudni róla, hogy a férje csalja. Hogy legalább váljon el, szakítsanak, éljenek külön. De ne a háta mögött csalja a feleségét az ilyen féreg.
2020. márc. 1. 18:49
 7/13 A kérdező kommentje:
Biztos azért van, hogy házas férfivel szexeltek ti nők, mert nektek a legjobb kinézetű férfiak kellenek és azok mind megnősültek.
2020. márc. 1. 19:19
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem, azért van, mert egy koron túl minden korban hozzánk illő férfi foglalt. Nem mindenki gerjed a kisfiúkra.

És mert az ember lehet még szerelmes attól, hogy férjhez ment, gyerekei lettek...Vagy szerinted az ember 25 évesen, amikor felhúzzák a gyűrűt az ujjára, egész életre be lett oltva szerelemmel a férje/felesége iránt?

Ha voltál már szerelmes, akkor tudod milyen érzés.

Ugyanolyan 30-40 évesen is.

De az ember nem dobja el a gyerekeit, legalábbis egy normális ember, ha beüt a szerelem még egyszer, mielőtt meghal.

Persze ennél bonyolultabb az élet, mert nem csak szerelemből bonyolódik bele az ember egy szexkapcsolatba, hanem mert el akar felejteni valaki mást, akit szeret és sorolhatnám.

Szerelmesnek lenni, onnan kezdve, hogy az embert meggyűrűzik és gyereke is lesz, oltári nagy szívás.

2020. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
8-as, minden szavad kincs!
2020. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"De az ember nem dobja el a gyerekeit, ha beüt a szerelem még egyszer"


De a férjét jobban teszi ha eldobja, ha új férfit ismert meg. És az a férfi is dobja el a feleségét aki csalja egy másik nővel.

2020. márc. 1. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!