Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan szoktátok ezt kezelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktátok ezt kezelni?

Figyelt kérdés
pl van valami fura fétisetek vágyatok amit ki akartok élni és ez nem jön össze. Ti kerestek olyat akivel erről tudtok beszélni vagy magatokban tartjátok? Érdekelne hogy mert pl magamból kiindulva szeretek erről beszélgetni de csak azzal akiben megbízom.

2020. márc. 7. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam, elég piszkos fantáziám volt még nem próbáltam addig mindig felizgultam rá, de mióta kipróbáltam rájöttem hogy nem is olyan jó azóta normális vagyok :')
2020. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En általában ezt csinalom amit leírtál. Szeretek beszelni róla es szeretem másoknak is meghallgatni, érdekel h kinek milyen perverziói vannak.
2020. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy itt próbáltam beszélni róla 1-2 valakivel róla, de nem lett nagy eredménye. Élőben sosem próbáltam még felhozni sem a témát senkinél sem. Nem sikerült még kipróbálnom a mániámat, de úgy gondolom, hogy valóban: ha 1* kipróbálhatnám, akkor én sem nagyon folytatnám tovább a vágyakozást.
2020. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
inkább azonos nemű volt az illető vagy az a nem volt akivel meg akartátok élni?
2020. márc. 7. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy alakul, beszélgetek róla lányokkal. Talán 5-10 évente jön össze, hogy valakivel ki is éljem, amúgy egy hétköznapinak tűnő dolog, csak külön szituáció kell hozzá.
2020. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha magamban tartom, soha nem lesz lehetőségem arra, hogy megéljem. Meg kell keresni a megfelelő partnert. És - nekem legalábbis - csakis ellenkező neműt.
2020. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is mindig általában lányokkal szoktam megbeszélni csak ritkán nyílok meg annyira
2020. márc. 7. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:

(domináns) férfiként ez pl. nehéz:) Pláne, hogy a hagyományostól eltérő szexuális vágyaim is vannak. Ha normál ismerkedésnél szóbakerül pl. a bdsm, ott bizony simán lehet, hogy annyiban is marad a randizás, mert.. sok az előítélet a nőkben. "férfi, aki szeret nőket verni, nekem nem kell!"


Ugyanakkor sok nő vágyik az ilyen jellegű élményekre is, tehát egyből érdekesebb leszel ilyen szempontból.. szóval ez kicsit lutri.

2020. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!