Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit érzett és miért? Ez rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzett és miért? Ez rossz neki?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem párommal.Én voltam felül és ő elélvezett.Nos miután elment én még mozogtam rajta.Elég furcsa arckifejezése volt majd hangosan felüvöltött.Én eléggé megijedtem azt hittem fájdalmat okoztam neki.Mikor kérdeztem csak annyit mondott hogy furcsa érzés volt.Ő az első ember akivel van szexuális kapcsolatom(neki is én) szóval nem tudom miért és mit érzett.Ez rossz neki?Kérlek rendesen válaszoljatok


18L



2020. márc. 7. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nagyon érzékenyek vagyunk, jobb várni egy kicsit majd újra elkezdeni.
2020. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Konkrétan mikor az asszony lovagol és elélvezünk utána mikor mozog engem az zavar, hogy habosra verődik ami benne van és jelentős része a farkamon landol.
2020. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pasik sem egyformák. Nekem pl élvezés után nagyon-nagyon érzékeny lesz kb 20-30 percig. Utána mehet tovább a buli.
2020. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:

Nem fáj, nem rossz csak érzékeny. Valami olyasmit képzelj el mintha a csiklódat erősebben dörzsölöd annál amit még "bírsz" vagy miután elmész még tovább csinálod.

Nyilván csikló hiányában a pontos arányokat nem tudom. :D


Hát gondolom azért "üvöltött" mert magának még nem folytatta 1-2 rántásnál tovább miután elment úgyhogy egyszerűen sok volt az inger.


Van aki azt szereti ha ilyenkor még lök egyet-kettőt de aztán pihi van, meg van aki szereti ha folytatják. Én pl adom az ilyen "játékot" orálnál mocsok jó tud lenni. Nyilván közben szó szerint kaparom a falat de attól még qrva jó. :P

2020. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, én is így voltam vele az első pár alkalommal, nagyon érzékeny de szerintem is borzasztő jó utána folytatni kicsit még :D
2020. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!