Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyit késhet a menstruáció?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Miután valaki elveszíti a szüzességét, és majd jön a menstruációs ciklus mennyi idő lehet kb míg reagál a szervezet erre? Gondolom emberfuggo is, de érdekelnek saját tapasztalatok!
2020. márc. 12. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szüzesség elvesztése nem befolyásolja a következő ciklust, hacsak nem lettél terhes. 35-90 nap késés =raromennorhoea, vagyis ritkábban jön, de ha meghaladja a 90 napot akkor az szekunder amennorhoea (felnőtt nőknél) Pubertás korban csak a 6hónapot meghalado menses késés jelent amennorhoea-t, érdemes endokrinológushoz és nőgyógyászhoz elmenni. Vagyis ha tini vagy és késik pár napot, és ha nem vagy terhes akkor nem kell aggódni.(amennorrhoea=vérzés nélküli állapot)
2020. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tinikorban meg nagyon gyakori, hogy kimarad vagy nagyon rendszertelen. Nekem negyven eves koromig 31-42 napokra jott meg. Veletlenul csak azota rendszeres.
2020. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem az elso utan 2 hetet kesett, be is voltam sz.rva 16 evesen, persze vedekeztunk, de paraztam, csinaltam tesztet is, aztan megjott vegul
2020. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első szexuális élmény nincs hatással a menstruációs ciklusra. Maximum pszichésen, biológiailag semmiképp. Nem is értem ezt a buta feltételezést, ne is haragudj. Nézd meg a YouTube-on a hormonmentes nevű csatornán az összes videót, hogy képbe kerülj a témával kapcsolatban.
2020. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!