Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menstrualcio alatt terhesseg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstrualcio alatt terhesseg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom,hogy sok kerdes mar irodott ezzel kapcsolatban,de ugy erzem muszaj feltennem nekem is mert donteskeptelen vagyok. Sokat kesett ebben a honapban a menzeszem (9napot) elso napban nagyon eros verzesem volt majd masodik nap mar enyhe. Baratommal masodik nap szexeltiunk es belemment. Kerdesem az lenne hogy vegyek be esemenyutani tablettat? Vagy nem valoszinu h teherbe tudok igy esni? I

2020. márc. 16. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne itt keress erre válaszokat, a laikus válaszom az, hogy simán lehetsz terhes, de azt ajánlom, hogy látogass el a nőgyógyászhoz, aki ki tudja számolni, hogy érdemes-e bevenni, vagy sem. Ismerőseim közül volt így, akinek azt mondta nem kell, de volt, akinek kellett. Ne bízd ezt nem hozzáértőkre.
2020. márc. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!