Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tenyleg vannak nök akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannnikaa99 kérdése:

Tenyleg vannak nök akik nem szopják le a partnerüket? Miert?

Figyelt kérdés
2020. márc. 25. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Ennek három oka lehet:

1. A nő nem akarja.

2. A férfi nem akarja.

3. Sem a férfi, sem a nő nem akarja.

2020. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Mert gyerekek még.
2020. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Higiéniai problémák, íz, szag, előváladék és sperma állaga stb.
2020. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
De akkor ez a réteg a nyalást sem várja el ugye?
2020. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"Higiéniai problémák, íz, szag" Azért orál előtt alap legalább egy mosakodás.
2020. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem várom el a szopást 27f
2020. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a számba venni. Ha közvetlenül fürdés után csináljuk, akkor is van egy alap szag, amit nem igazán szeretek. Plusz az előváladékot sem. Cserébe én sem várom el a nyalást. Az már más kérdés, hogy a párom ettől függetlenül csinálja, mert szereti.
2020. márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Szexben semmit nem szabad elvarni. Mindenki azt csinal ami neki es a partnerenek jol esik. Sose mondtam olyat egy pasinak se hogy nem nyalsz ki?? Akkor en se szoplak le. Volt olyan hogy megmondta a pasi hogy nem szeret nyalni de attol leszoptam mert szeretek szopni. Forditva is volt.. a pasi nem varta el hogy leszopjam de ugy kinyalt mint meg elotte soha senki. Persze utana megleptem reggel egy ebredes utani szopassal. Kerni lehet a szexben de elvarni nem.
2020. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nincsenek....
2020. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár partnerem, de mindegyik leszopott (persze fiatal korunkban nyilván volt sok aki nem szopott, de más helyzetek voltak azok), szóval hosszabb távú, komolyabb partnerekről beszélek.

Az is igaz, hogy hallottam olyanról aki nem szopik úgy sem, hogy komolyabb kapcsolatuk van, de még látni nem láttam olyat.

2020. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!