Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy vibrátor látványától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy vibrátor látványától is benedvesedem akkor azt jelenti, hogy nagyon ki vagyok éhezve?

Figyelt kérdés
Így ideje igaz nem szexeltem már?
2020. márc. 26. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt
2020. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt. Valószínűleg szexelnek kéne.
2020. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Így karantén idejére, a nem együtt élőknek a saját kezű megoldások jutnak, és ahogy kezdesz egyre kiéhezettebb lenni, lassanként egy jobb alakú leveszöldséggel is hasonlóan fogsz járni a bevásárlás közben
2020. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3! A kigyóuborkáról nem is beszélve! 😆
2020. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem írhatsz 😉 F
2020. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Azt is jelentheti vagy azt hogy kezdődő vibri-fétised van. Mindazonáltal hidd el hogy nincs az a varázsvibri ami jobb egy élő hús-vér partnernél. S ha izgalmasnak is találod a vibriket közösen használni egy pasival nagyságrendekkel jobb.
2020. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!