Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányoknál is fontos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál is fontos a vizualitás /látvány/?

Figyelt kérdés
Vagy az érzelem a döntő? Mert nekem fiúként inkább az első dominál. A kötödés csak fokozza az élményt.
2020. márc. 26. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Biztos kivetel vagyok, nekem lanykent szerelemben szamitott a kulso, de nem szexualis vonzalom volt. Rosszfiukra izgultam fel, de csak fantazia volt.

Kesobb lettem szexualisan erzo leny. Azota a testi vonzalom, a kulso meg szemelyiseg szamit. De nekem erzelem nem kell a szexhez. Es sajnos az erzelem ma is kioli a vagyaimat. A szeretett szemelyhez nem tudok szexualis vonzalmat kapcsolni.

2020. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy persze fontos az érzelmi kötődés, de a csajoknak is kell a vizualitás.

Nyilvan nem annyira mint nekünk, de kell!


33/F

2020. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Te nem szoktál lányokkal beszélgetni? 🙂 Naná hogy a szép fiúkra buknak. A külső és a belső nem ilyen módon kapcsolódik.

Az első benyomásod mindig a másik kinézetével kapcsolatos, hiszen azzal vagy kapcsolatban először, megismerni valakit egy lassú folyamat és el sem juttok odáig, ha egyáltalán nem tetszik az illető.

2020. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, a kérdés arra vonatkozik, hogy a szex minőségéhez a látvány mennyiben járul hozzá (= az, amit szex közben látsz magából az aktusból), de ezek a válaszok kicsit összezavarnak.
2020. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én a kérdésemben a puszta testi érintkezésre gondoltam: arra, hogy a /nem szeretem a szót/ aktus során az orgazmushoz mi a fontosabb.
2020. márc. 26. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Fontos a látvány is
2020. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Örök igazság: a külső megfog, a belső megtart, a jó szex összeláncol. Persze hogy számít a külső, de megfelelő kisugárzással, stílussal ÉS azzal hogy Férfiasan, normálisan viselkedik valaki bőven tud kompenzálni.

Az orgazmus meg fejben dől el, nem kell kockahas hozzá.

2020. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos. Észrevettem magamon pl., hogy sokkal jobban felizgultam szex közben, ha a párom haja olyan hosszú volt, hogy bele lehetett túrni. Állandóan mm-esre vágatta, mert cseppet se érdekelte, hogy nekem mi tetszik, olyankor a szexet se élveztem annyira. Azzal, hogy lesza...rta, hogy nekem tetsszen, jó sok őrületes szexet veszített, így járt. Ugyan ez, ha elhanyagolta magát, mert borostásan egy lepukkant alaknak néz ki, míg borotválkozva nagyon jóképű. Sokkal jobban felizgultam rá, ha normálisan nézett ki.
2020. márc. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!