Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pedofil vagyok, ha zavarba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pedofil vagyok, ha zavarba hoz a kisgyerekek meztelen teste?

Figyelt kérdés

Ha ruhában vannak, nem váltanak ki belőlem semmit a serdületlen gyerekek, de, ha pucérak, rossz érzés uralkodik el rajtam. Olyasmi, hogy odébb kell néznem, mert késztetést érzek valami rosszra.

Sosem tapogattam meg gyereket olyan helyeken, és eszem ágában sincs őket molesztálni, de kissé megijeszt ez az egész.



2020. márc. 27. 10:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi alapján azt mondanám, hogy nem vagy pedofil, egyszerűen be akarod tartani a kb alap illemszabályokat, hogy más meztelen testét nem bámuljuk meg.


Ha ezt az ember rendbe rakja magában, akkor pedig nem lesz (nagyon) zavarban, ha mégis előfordul ilyen helyzet.


Egy kicsit hasonlít a helyzet arra, ahogy a halálhoz viszonyulunk. Mivel már nagyon nem találkozunk ilyesmivel, zavarban vagyunk, nem tudjuk, hogy viselkedjünk, ha mégis.


Alapvetően mindkét dolog teljesen természetes, a meztelenség és a halál is, de rendbe kell tenni a viszonyulást hozzájuk, ami ebben s társadalomban kicsit felborult, pl a média miatt is, ahonnan viszont mégis ömlik ránk a meztelenség, viszont teljesen személytelenül.

2020. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekem a zavar az felizgulást is jelent, és késztetést bizonyos tevékenységekre.

Ezért is szoktam instant odébb nézni, amint meglátok egy pucér kisgyereket.

Csak mindig azon parázok, ha valakinek gyereke lesz, hogy meztelen fotókat kell majd nézegetnem a kölyökről/ majd a strandon nem ad rá semmit, és úgy kell majd játszanom vele, és akkor lehet látni rajtam, hogy valami baj van

2020. márc. 27. 11:07
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Mennyi idős vagy?


Lényeg, hogy bevallod magadnak és tudod mi at erkölcs. Tudod, hogy nem szabad és eltávolodsz. Ne mozogj olyan helyen ahol vannak gyerekek.

2020. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
19%
Most még. Aztán előbb-utóbb nem fogja tudni kordában tartani.
2020. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
22%
A 2. kommented alapján elég egyértelmű.
2020. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolva :18 éves vagyok, lány. A saját korosztályom jobban izgat, de sajnos a gyerekek nem semlegesek számomra.
2020. márc. 27. 11:36
 7/28 anonim ***** válasza:
13%
Jó, kamu. Megnyugodtam.
2020. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%

Egy kiskölyök fütyije izgat? Az a 3 cm??

Komolyan...

2020. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom megmagyarázni, miért.

És sajnos nem kamu kérdés, bárcsak az lenne.

2020. márc. 27. 12:36
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez orvosi értelemben vett pedofília. De szerencse, hogy te sem tartod elfogadhatónak (bár minden érintett így állna hozzá!).
2020. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!