Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mikor tiltotok le facebookr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor tiltotok le facebookrol valakit?

Figyelt kérdés

Nem kezdenek nagy mesélésbe. Vége lett a kapcsolatomnak. Csúnyán osszevesztunk a párommal. Haza akart vinni de inkább hívtam barátnőmet. Mire hazaertem már le voltam tiltva facebookrol,instagramrol. Gyerekesnek tartom és nem tudom ez mire volt jó.

Szerintetek ezt miért csinálta? Minthogy megbeszélt volna velem utána a dolgokat?

24/L

Köszi a választ!


2020. márc. 27. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor, ha annyira elegem van valakiből, hogy többet nem akarok vele beszélni már. De csak úgy tiltani, majd feloldani valóban gyerekes.
2020. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert már nem akar tőled semmit. Értsd meg.

És jól tette.

2020. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran ez onvedelem is. A masik nem akar latni, sajat maga miatt. Lehet ori-hari durcizas is, de lehet egy jogos gesztus is. Egy eles vagas. Azelott konnyu volt tobbet nem talalkozni. De az internetes osszefonodasok miatt nehez kezelni az elengedest.
2020. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát akkor csak leirom mi volt az a nagy ok amiért jól tette ha le tiltott.


Hát. Olyan dolgon amibe szerintem nem volt igaza. Nekem meg van önbecsülésem. Tudni kell róla hogy nagyon kotoszkodos. Kis dolgokat is feltud fújni. 2x meg kell gondoljam mit és hogyan mondok neki.

Tegnap munka után el buszoztam hozzá. Kezdődött azzal, hogy ki se jött elem a buszmegállóba. Mert ő el felejtett. Jelzem indulaskor is írtam neki még pár perccel az erkezesem előtt is.

Mondta h vett szendvicssutot tudok enni. Mondtam neki h csinálna nekem akkor éhes vagyok. Azt mondta ott van kint, csináljak magamnak. Nem vagyok lusta lány nem arról van szó. De ha en kinyalom a se*gét meg kiszolgálom, főzök neki. Vissza is várnám ezt a törődést.utana én voltam a bunkó hogy nem szóltam hozzá. Mondta h ezért kár volt eljonnom. Fogja a cuccaim hazavisz. Nekem se kellett több. Meg se vartam míg kiallt a kocsival mentem a buszmegállóba. Jön utánam hogy szálljak be. Én meg mondtam hogy takarodjon haza nem megyek vele sehova. Ott is hagyott. Egy olyan környékén ami amúgy is veszélyes, sok a cigány. Aztán nővérem telojarol néztem rá facebookon. Osztogat mindenféle zenét. Aminek az a címe hogy egy forintot nem ért ő sem.... Dühös vagyok mert ez nem igaz. Kedvében jártam, mindig vittem vmit neki, takarítottam főztem náluk. És ilyennel szégyenit meg a közösségi oldalakon? Szerintem nem érdemelte meg hogy így bankon velem.

2020. márc. 27. 16:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretett már téged. Szerintem alig várta, hogy vége legyen
2020. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mérges, és beléd akart rúgni, ezért tiltott le. Sikerült is neki.

Amúgy a szitura visszatérve, igen, bunkó volt, de te is eléggé túlreagáltad. Amúgy meg ha te külted el, és el is ment, miért vagy felháborodva azon, hogy otthagyott? Értem, azt akartad hogy könyörögjön még egy kicsit és nálad legyen a veszekedésben az irányítás. Nem jött be, ezen nem jogos felhúznod magad. összegezve mind a ketten rosszul reagáltatok.

2020. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kieg. infók alapján ez a kapcsolat már a végét járta amúgy is, kb. kapcarongynak tekintett. Gyakorlatilag mindegy volt neki h. mész vagy sem, a kisujját sem mozdította, de ha már ott vagy akkor megdug. Ne hullajts könnyeket.


Ami a letiltást illeti. Neked tett szívességet a gyerekes bedurcizásával, így legalább már nem neked kell törölnöd. Amúgy sem vagytok már együtt akkor meg minek nézegetnéd a profilját nem igaz?

2020. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem reagáltam túl hidd el. Ez nem az első eset. Túl sokat nyeltem. A kedvéért változtattam míg ő semmiben sem volt hajlandó változni és be látni a hibáit. Igen. Azt vártam hogy kiszall a kocsiból és még nyugtat. Hogy üljek be és beszéljük meg. Ennyit vártam csak.
2020. márc. 27. 16:48
 9/13 anonim ***** válasza:
De mit akartál megbeszélni? Nem esett le, hogy csak dugásra kellettél neki?
2020. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Állítólag nem arra kellettem. A legtöbb veszekedesunk általában abból fakadt hogy én nem mutatom ki az érzéseim, míg ő szeretet, bújik, olelget, puszilgat állandóan. Neki ilyen nő nem kell aki ennyire rideg. Mert szerinte ő mindent megteszek értem és normális volt velem (kivéve amikor nem). Ki mondta hogy együtt vagyunk, felvallalt, barátoknak bemutatott. Szóval nem, nem fordult meg a fejembe hogy csak arra kellek neki.
2020. márc. 27. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!