Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés
Akkor sem megy amikor magamnak csinálom a dolgokat, de szex közben sem, és nem tudom, hogy velem van e a baj. Sokszor mondják, hogy minden a fejben dől el, de nem tudom, hogy ebben a témában ez mennyire számít. Ha van bármi tanácsotok ezzel kapcsolatban, vagy NORMÁLIS mondanivalótok, akkor kérlek ne kíméljetek, mert sokszor kellemetlenül érzem magamat, hogy a párom el tud menni együttlét során, de nekem nem megy.

2020. márc. 29. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Sok stressz is okozhatja!!!Lehet h megkène ezzel keresned eggy orvost.Vagy pszihologust.sok sikert.😷😷😷😷😷
2020. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a lány, bár ezt nem írtad. Ha magadnak sem megy, akkor nem is fog. Hagyd az egészet, vannak ilyen emberek. Keress más hobbit.
2020. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom lány vagy. Szerintem először magadnak kell megtanulni, tehát amíg magadnak nem tudsz orgazmust okozni, addig szexbél ne is várd.

Próbáld a csiklódat, az mindig bejön.

Hüvelyi orgazmusom még nekem se volt, amúgy.

23/L

2020. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És lány vagyok, csak elfelejtettem oda írni..
2020. márc. 29. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz orgazmust okozni magadnak, akkor más sem fog tudni. Van ez így. Akkor igazából pasira sincs szükséged. Bár akkor az is érdekes, hogy miért olvasod ezt a kategóriát. Az emberek azért szexelnek, mert késztetést éreznek rá. Ha te nem, akkor foglalkozz mással, amit élvezel. Semmi baj nincs ezzel.
2020. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj rá. Masztinál próbáld csak a csiklódat izgatni. Van akinek csak csikló orgazmusa van. Nekem is csak az van.

Ezen ne stresszelj.

L

2020. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van, próbálgasd magadnak a csikló ingerlést.

Ezzel együtt szerintem lehet az is gond, hogy a barátod nem tesz bele sok energiát, hogy ez ne így legyen.

Jó persze, bedugja, és reszel, de fordít elég figyelmet az izgatásra,a puncidra magára?

Szokott kinyalni téged, hosszasan, türelemmel, hogy legyen orgazmusod?

Ne érts félre, nem itelkezem, csak fura.

Én pl nem tudnék beletörődni abba, hogy a partnerem soha ne élvezzen el.


33/F

2020. márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezd azzal, hogy ne görcsölj rá, nem kell erőltetni. Az orgazmus sokszor olyan mint a réten a pillangó. Ha kergetni akarod akkor elrepül, ha hagyod és csak élvezed akkor magától rászáll a virágra.

Élvezd a szexet ne stresszt csinálj belőle hogy "miért nem tudok elmenni" és akkor sikerülni fog.

2020. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!