Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők között ennyivel kevesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők között ennyivel kevesebb a perverz, vagy csak a társadalmi megítéléstől való félelem miatt tudódik ki nehezebben, illetve másfajta perverzióik vannak?

Figyelt kérdés

Rengeteg nőismerősömtől hallottam már, meg mutatták is, hogy mennyi férfi ír nekik különböző ajánlatokat teljesen ismeretlenül, még társkeresőzniük sem kell, elég, ha Facebookon egyedülálló státuszt állítanak be vagy ezen az oldalon úgy írnak ki kérdést, amiből kiderül, hogy nőneműek.


Ez értelemszerűen biológia, még mindig a férfi a kezdeményezőbb.


De a nők párkapcsolatokban is visszahúzódóbbak, általában még egy orális szex utáni lenyelésre is a férfiaknak kell rávenni, nagyon ritkán hallok olyan esetekről, ahol a nő és vágyna ezekre a dolgokra, nem csak úgy teszi meg, hogy legyen meg a párja öröme, hanem ő is élvezi.


Másfajta perverziók alatt olyasmit értek, mint aki a kutyájával nyalatja magát. Olyanról többször hallottam, de abban nem szerepel férfi, az 4 fal között marad.



2020. márc. 30. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban nem tudok beszélni erről, csak magamról, nő vagyok természetesen. Számomra a szex a kölcsönös örömszerzésről szól, a szerelem, a testi vonzalom egyfajta kifejezése, az intimitás megélése. Nem vagyok prűd, de engem nem érdekelnek az ilyen fenékbe-szájba, pisi-kaka undormányok, se a BDSM. Számomra az már nem lenne örömforrás, és olyan partnert kerestem, aki ezt szintén nem igényli. Szeretjük a szerepjátékokat, vagy valamilyen segédeszközt, ami fokozhatja az örömöt, de semmilyen fájdalom, vagy kellemetlen dolgot nem vállalunk be a férjemmel, mert neki és nekem is az a legfontosabb, hogy egymásnak örömet szerezzünk. És a perverz, fétises privátoktól már csömört kap az ember, szörnyű ami itt megy. Még ha lenne is valamire affinitásom (ami nincs) ezek az üzenetek maximálisan elveszik a kedvem.
2020. márc. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Ezek szerint nőként neked is ugyanez a megfigyelésed. Igazából azt nem értem, hogy ez ennyire nemfüggő dolog, hogy a férfiak kísérletező kedvűbbek, vagy a nők óvatosabbak/csak nagyon stabil párkapcsolatban mernek bármit is kezdeményezni?

2020. márc. 30. 04:01
 3/3 anonim válasza:

Én nem mondanám, hogy feltétlen a férfiak a kísérletezőbb kedvűek, de a nők ritkábban meg visszafogottabban beszélnek az ilyen vágyaikról a legtöbb esetben és ezért is tűnik úgy, hogy őket kevésbé érdekli ez és azt is igaznak látom, hogy a nőknek sokkal jobban szükségük van egy stabil kapcsolatra, hogy merjenek erről nyíltabban beszélni.

Én személy szerint eléggé az első válaszoló ellentéte vagyok, bár vannak határok, de mi a barátommal mindig szeretünk kipróbálni ilyen extrább dolgokat (beszélek itt pl.: nem túl erős folytogatás, kötözés, ilyesmi) és ezeket nem mindig ő kezdeményezi, sokszor én és ez nekünk a kapcsolatunk eleje óta így van, szóval én azt mondanám, hogy ez tényleg nagyon személyfüggő és a nőknél ezt ritkán lehet tudni, mivel vagy megtartják ezt magukban vagy csak egy szűk körük tudja.

2020. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!