Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tudom, hogy fizikailag lehetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy fizikailag lehetetlen, de akkor mi, ha nem terhesség?

Figyelt kérdés

Párommal heti 6-7 alkalommal fekszünk le. Mindig, minden egyes alkalommal gumival védekeztünk, amit párom utána ellenőriz is, nehogy kiszakadjon. Egyéb baleset se volt soha.

Amúgy is hosszú (kb. 40 napos) a ciklusom, de most a 40 naptól még 2 hetet késett és azóta se jött meg.

Egyszer volt két csepp vér, de ennyi. Volt egy erős hányinger/rosszullét kombóm kb. egy héttel azután, hogy meg kellett volna jönnie.

Tudni kell, hogy elég stresszes mostanában az életünk, lehet, hogy ettől kimarad?

(tesztet sajnos most nem tudok csinálni, nem részletezem, hogy miért).

L23



2020. márc. 30. 22:00
 1/7 anonim válasza:
Itt a teszt az egyetlen tàmpont...kb azt nem hiszem hogy nem tudsz venni tesztet...ez baromsàg..màr bocs
2020. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudnék és mégsem. Jelenleg nem tudok találkozni a párommal aki tudna hozni tesztet, én pedig ápolom a nagymamámat. Jelenlegi helyzetben nem kockáztatom, hogy megfertőzzem.
2020. márc. 30. 22:07
 3/7 anonim válasza:
Lehet neten rendelni
2020. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott a válasz a kérdésedben... a 40 napos ciklus. A ciklus még így sem állandó, folyamatosan változhat, van akinek a stressztől akár 1-2 komplett ciklusa is ki tud maradni.

Ha nem szakadt ki akkor nem vagy terhes, nyugi. Ha majd elmúlik a stresszes időszak akkor visszaáll a ciklusod a normál mederbe.

2020. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendelj a neten, házhozszállítással
2020. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hanyinger az esedekes menstruacio utan ennyivel meg nem a terhesseg jele.
2020. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy èvig kimaradt a menstruacio az orvos szerint a stressz miatt. Ha vedekeztetek akkor nincs miert felned.Majd megjön. Nekem mindig kesik
2020. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!