Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek, hogy nem fogok elélvezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy nem fogok elélvezni a párommal?

Figyelt kérdés
Első kapcsolatom, itthon is csak vibrátorral tudok. Nagyon félek, hogy nem fogok majd a párommal. Itthon már-már kényszeredetten próbálok (lehet ez sem segít). Az ujjazast egyáltalán nem élvezem. Mit csináljak? Lehet az, hogy mivel eddig leginkább vibrátorral próbálkoztam, amitől kb két perc alatt elélveztem, nem fogom élvezni a kevésbé hatékony módszereket? Mert most itthon semmi mást nem élvezek, mondjuk lehet, hogy a teljesítmény kényszer miatt.

2020. ápr. 3. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Irtam😇
2020. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár előre rágörcsölni. Ha ennyire görcsösen tartasz tőle az fogja okozni. Nem fogod tudni átadni magad az élvezetnek. 40/F.
2020. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg, ne görcsölj rá már most hogy nem fog menni. Ha meg nem megy, mondd el neki, és vigyétek be a vibrátort az ágyba. Probléma megoldva
2020. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az együttlét nem a teljesítményről hanem az élvezetekről a kölcsönös örömszerzésről, kielégülésről kell szóljon ennek az ELSŐ lépése hogy ne szorongj,félj ha nem jött össze nem jött össze próbálkozni kell (tudom ez nem megy csettintésre de éppen ezért ne is várd el hogy egy pillanat alatt minden rendbe jön de kezdetnek arra koncentrálj hogy csak lazán) rájönni neked mi jön be egyébként a legtöbb nőnek ha egyszerre van csikló és hüvelyi izgatás az egy elég nyerő irány de a lényeg ha nincs is orgazmusod vagy még nincs akkor nem kell elkezdeni szorongani a szex nem versenyzésről szól hanem egymás vágyainak megélésére.
2020. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más érzés kapni.egyáltalán nem élvezem ha ujjazom magam.de páromtól csodás érzés.
2020. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont ezért lehet hogy majd nem fog menni. Mert félsz tőle. Engedd el magad, élvezd az együttlétet és ne szorongj közben.
2020. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csupa jót mondtak előttem, Egyetlen dologról nem beszéltek; nagyon sok nőnek a megfelelő érzelmi háttér megléte is fontos az igazi gyönyör eléréséhez. Nem is beszélve arról, hogy a pasi mennyire ismeri az erogén zónákat, és mennyire tudja ezt az ismeretét felhasználni.
2020. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!