Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az autó fellációtól lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az autó fellációtól lehet gernic sérvet kapni?

Figyelt kérdés

Sokszor csináltam már és olyat olvastam ma hogy gerincsérvet okoz

ez igez?

ha igen akkor nekem miért nem lett?

és ha nem lett akkor csinálhatom tovább?


2020. ápr. 3. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A sérv nem pillanatok alatt alakul ki, sokszor évek kellenek hozzá. Ettől függetlenül nem tudom, hogy ez speciel okoz-e sérvet. Az biztos, hogy ez egy extrém terhelés a gerincnek. Inkább keress valakit, aki leszop.
2020. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lenne a párom :D

Dehát az problémás és nem tudok vele találkozni talán 11 hónapig (addig amíg be nem töltöm a 18-at(mert utána mehetek amerre szeretnék bár jönnek majd azzal biztos hogy ez az én házam és amíg itt laksz az van amit mi mondunk))

a szüleim tiltanak a páromtól mert fiú.........

és ez így nekem elég szopás

2020. ápr. 3. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Mégis hogy sikerülhet? Biztos 40 kg vagy...

Én speciel 180 magassággal és 85kg-val nem tudom kivitelezni.. De nem is akarom...

2020. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jogazol, balettozol, tancolsz, nem melegitesz be, csak ugy erolteted, azert nem tunik jo otletnek. Becsipodhet a derekad, mas se hianyozna pont most.

Fantazia, sikosito.

2020. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha erőlteted, akkor biztos lehet.

De ha ésszel csinálod, amennyire a gerinced engedi, akkor nem hiszem hogy bajt okoz. Főleg ha előtte bemelegítesz. Akár egy jó forró fürdővel.


Én már szerintem több ezerszer leszoptam magam, és eddig nem volt bajom. Olyan előfordult hogy kicsit meghúztam a hátam, de másnapra elmúlt. Szóval ha ésszel csinálod nyugodtan szophatod magad minden nap. :) Én is csinálom napi szinten. :) Szerintem ez a legjobb módszer masztizni. :)

2020. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Nekem nem menne! Pedig nem vagyok merev..

2020. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

174cm magas vagyok és 74 kiló :D

De a hajlékonyságom a foci és a röpi miatt is van meg a sok nyújtás nameg szeretek mozogi ^^

2020. ápr. 3. 23:56




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!