Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki egy alkalmi kalandban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egy alkalmi kalandban csinálta először (hány évesen? ), mostanra megbánta? Van köztetek aki sokáig várt, hogy jöjjön komoly kapcsolat, nagy szerelem, végül mégis alkalmi lett az első?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki írná, ezt megelőzve én is írom, nem az intim részletekre vagyok kíváncsi.

2020. ápr. 4. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
17 éves voltam. Ebből kiindulva, nem, egyáltalán nem vártam sokat egy komoly kapcsolatra vagy nagy szerelemre. Nem mondom, hogy örültem neki, hogy alkalmi lett belőle, én többet reméltem az ismerkedéstől, de azért elég egyértelmű volt, hogy csak erre megy ki a játék, és igazából nem lepett meg, hogy utána nem is folytatódott a dolog. Nem bántam meg akkor sem (persze a barátnőimnek azért úgy sírtam el :D De csak a sértett büszkeségem szólt belőlem akkoriban), és most is úgy gondolom, hogy nem volt hibás döntés. A srác nagyon sok lánnyal eljátszotta ezt (már csak ezért sem lepődtem meg, hogy én is egy lettem a sok közül), volt tapasztalata a kérdésben, emiatt pedig a lehetőségekhez képest nagyon jó élmény volt az egész. Én sosem tekintettem a szüzességre egy értékként, amit őrizgetni kell és majd ajándékként piros masnival átkötve odanyújtani valaki "arra érdemesnek", szóval valószínűleg ezért sem érintett különösebben mélyen a dolog.
2020. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első és egyben utolsó barátnőmmel, egy este folyamán ismerkedtem meg. Még aznap feljött hozzám és együtt aludtunk. Ő próbálkozott, de én még tapasztalatlan voltam, úgyhogy aznap este nem történt semmi komoly. Ekkor ért hozzám először lány először.

Őszintén szólva nem így képzeltem el előtte az első alkalmat. Kicsit bánom, hogy nem úgy sikerült, ahogy álmodoztam róla, de ezzel már megbékéltem így 5 év távlatából.

Végül is összejöttünk és ő vette el a szüzességemet.

Sokat álmodoztam előtte barátnőről, meg szerelemről, úgyhogy örültem hogy akkor vére történt valami.

Persze aznap ő szedett fel és más tapasztalat híján, azóta se tudok csajozni. Abban reménykedtem egy darabig, hogy majd megint felszed valaki. Ez talán a negatívum a dologban.

Mára már megbékéltem a képességeimmel és egyáltalán nem érdekel, hogy barátnőm legyen. Érettebb lettem azóta.


Én akkor 20 éves voltam. Remélem hasznos a válaszom. :)

2020. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
20 éves voltam.Szakított velem a barátom mielőtt megtörtént volna.Én nagyon szerelmes voltam belé és nagyon vártam hogy megtörténjen, de így elmaradt.Aztán bosszúból, méregből,vagy dacból lefeküdtem egy fiúval, csak azért hogy túl legyek rajta.Akkor jó ötletnek tünt, de így 25 év múltán sajnálom hogy nem szerelemből történt megaz első.
2020. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

18, majdnem 19 voltam. Nem bántam meg, mert egy akkori barátommal volt, nem egy random idegennel, ráadásul nekem nagyon tetszett, (akkor azt hittem, hogy) szerelmes voltam belé, és soha nem hülyített, megbeszéltük, hogy csak szex, más nem lesz. Én szerettem volna, de elfogadtam, hogy ő nem. Sőt, azt hiszem, legelsőnek még én tereltem arrafelé a beszélgetést. Nem volt jó, mert hát mégiscsak az első volt, és többször se történt meg utána vele, de nem bántam meg. Már csak azért se, és leginkább ezért nem, mert ha nem vele veszítem el, akkor az utána következővel, aki... enyhén szólva nem egy jó ember, és éveken keresztül szenvedtem miatta (illetve szenvedek még mindig).


21/L

2020. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!