Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fájhat a méhnyak, ha mély a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájhat a méhnyak, ha mély a behatolás?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy azokban a pozíciókban, amikor a legmélyebben hatolnak belém szex közben, akkor fentebb, a méhnyak környékén tompa fájdalmat érzek. Máskor egyáltalán, behatoláskor sincsen fájdalom, kizárólag akkor, amikor kifejezetten mélyre megy.

Az lehetséges, hogy egy hosszabb pénisz mélyebbre hatolása közben a méhnyak nyomódik és ezért jelentkezik közben egy kisebb fájdalom? Vagy ez mást jelenthet? Más is érzett már ilyet? Köszönöm! 21/l



2020. ápr. 5. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen fájhat.

Sok csajom érezte ezt, főként kutyapózban.


F/33

2020. ápr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen fájhat. Nekem is szokott enyhén fájni, kutyapózban, de még misszionáriusban is vmikor.

De van h ez a kis fájdalom még kellemesen fáj.

L

2020. ápr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ne tegye be teljesen. Nekem is volt olyan párom, akinek "ütni" tudtam a méhszályát, és fájt neki. Vigyáznom kellett, hogy ne menjek tövig
2020. ápr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sőt fel is sérti azt a részt. Seb lesz a helyén...
2020. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na nekem ilyen gondom még sose volt, a szerény kis 15 centimmel! :P
2020. ápr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, fájhat.

Főleg akkor érezhető, ha a férfinek hosszabb, mint a nő hüvelye Tágulással együtt), ha előnytelen a póz a méretekhez képest (leginkább kutyapóz).

Kölcsönös megbeszéléssel, figyelmeztetéssel és a férfi részéről való odafigyeléssel problémamentes lehet az aktus.

2020. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fájhat. Barátnőmnek is szokott fájni, ha kicsit durvábban szexelünk.
2020. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

13 centi a p.csöm.

Még a csirke sem nyíg amikor dugom. :(

2020. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az utolsónak pedig köszönöm a nevetést, jól esett! :D
2020. ápr. 6. 03:45




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!