Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kik nyalnak jobban puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik nyalnak jobban puncit pasik vagy nők?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem hogy ez nem függő ide a bökőt hogy mindkettőbe van borzalmas és olyan aki úgy kinyal hogy felfázol.
2020. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látványra a nők, érzésre a pasik. :)
2020. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Csak egy nő tudja, hogy mi kell egy nőnek :)

Egyszer harmadiknak hívtunk egy másik lányt és a barátnőmet nagyon alaposan kinyalta.

2020. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer hagytam nonek, csak mert egy pasi egy csomagban volt vele, alkalmiban. Annyira hetero vagyok, hogy nekem mindegy, hogy nyal. Novel soha tobbet. Akkor meg kimondott undor nem volt bennem, csak hidegen hagyott. Nem vagyok homofob, de irtozom egy no erintesetol is mar.
2020. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő:D 20/l
2020. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettőben van aki tud nyalni és van aki nem.
2020. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!