Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kényeztessem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran kényeztessem a barátomat orálisan?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 5. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak ő tudná megmondani, hogy milyen gyakran igényli. Gondolom általában a szexuális együttlétek alkalmával történne ez, de ha ettől gyakrabban is szeretné, akár spontán, akkor azt vele tudod csak megbeszélni.
2020. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted csinálni akkor gyakran! 27/N
2020. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahányszor neked jól esik. Ha te nem szeretnéd, akkor ne csináld, ne hagyd, hogy kényszerítsen.

Ha pedig nagyon szeretsz szopni, akkor ahányszor szeretné a barátod (de csak fürdés után).

A barátnőm általában szex előtt, szex után szokott leszopni és néha reggel is szoktam arra kelni, hogy szopja a farkam (nagyon kellemes érzés így kelni).

2020. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahányszor jól esik. Én legszívesebben minden nap csinálnám
2020. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyenfuggo

En a pasimat minden masnap le szoktam cummantani, kb. mindennapos szex mellett

Amikor megvan nekem, akkor meg mindennap lecumizom

Nekem es neki is jo igy

:)

2020. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek arra kelni h matatnak a boxeremben. Ilyenkor mindig felébredek. Sokkal hatásosabb mint az ébresztőóra. 😀

Imádom ha szopnak, de ettől függetlenül nem varom el senkitől. Akkor csinálja ha van kedve hozzá. Én nyalni is imádok, szval a viszonzás sem marad el soha😀

2020. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én exem azt szerette, ha naponta 4-5 szor lesz.Optam.

Aztán ő is kinyalt engem

2020. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahányszor ő téged.
2020. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 6. 21:59




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!