Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Együtt voltam a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam a barátommal április elsején. Késik a menstruációm Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Pár percig együtt voltunk a barátommal gumi nélkül. A havi vérzésemnek meg kellett volna jönni 19.én, de azóta késik. Néha érzek alhasi fájdalmat és égő vizelési ingerem is van.

A válaszokat előre is köszönöm


2020. ápr. 23. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A tünetek alapján inkább csak simán felfáztál. A ciklus sosem állandó, +/- pár nap eltérés teljesen természetes. Ha majd 2 hete nem jött meg na akkor kezdj el aggódni (és vegyél tesztet majd).

Mert biz' kicsi eséllyel, de benne van a pakliban. A megszakításos egy hazárdjáték, mintha csukott szemmel mennél át egy forgalmas úttesten. Lehet százszor megúszod és fékeznek, ledudálnak, de lehet elsőre belédrongyol egy teherautó.

2020. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Április elsején? Akkor ez a késés valami áprilisi tréfa lesz tőle. Jól megviccelt?
2020. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztél lehetsz terhes
2020. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!