Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Masztizás közben, mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masztizás közben, mi volt a legextrább, legvadabb, amit csináltatok?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra gondolok, amit nemigazán mesénétek el partnereteknek. Olyan élvezeti forrás, fétis, amit megtartotok magatoknak.

2020. ápr. 26. 11:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Jobb kezes vagyok, és egyszer kipróbáltam bal kézzel, de csak egyszer.
2020. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igazi perverz vadállat vagy! ;-)
2020. ápr. 26. 11:28
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
leszoptam magam
2020. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

Volt ilyen.

Fiúkhoz is szól a kérdés, vagy csak lányokhoz?

2020. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Parfümös üveg. 😂
2020. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem az análszexet, de mivel párom hallani sem akar róla, így önkielégítés közben szoktam magamnak csinálni. Tulajdonképp klassz, hogy olyan élvezethez jutok, amivel mással nem.

35N (nem kérek privát üziket!)

2020. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Volt, hogy felvettem nejem fehérneműjét. A szatén tök jó érzés. :-)
2020. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%
en gyertyaba verem bele a számba hmm imadom
2020. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Fürdés, zuhanyzás közben ha kiverem, néha lepisilem magam. Az anált is kipróbáltam már.

kamaszon egyszer megdugtam az ágyat. :) Kotonban a francia ágy két matraca között.

Egyszer halottam masztizni nővéremet a kádban, onnantól többször meglestem fürdés és öltözés közben. Párszor sikerült masztizása közben néznem őt. Tizenévesen szuper volt. Felnőtten kicsit lelkiismeretfurdalósom van ez miatt. (Még senkinek nem meséltem ezt, de szerintem tesóm tudja. Volt olyan érzésem, hogy direkt úgy csinálta, hogy észrevegyem, lássam.)

2020. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Leszopni magad? Az nem semmi. :-o

Pisilést én is csinálom néha.

13 évesen két lány uncsitesómmal megmutattuk egymásnak mink van, majd egymás előtt játszottunk magunkkal. (egymással nem) Nekem ez a legextrább élményem. Másodiknak talán azt mondanám, amikor kipróbáltam párszor a gyertyaviasz csepegtetést.

2020. ápr. 26. 11:56
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!